Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni hogy a...

Hogyan tudnám elérni hogy a barátom visszahódítson magához?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őt, viszont már egy jó ideje a kapcsolatunk ellaposodott. Nem visz el sehova, nem lep meg apróbb ajándékokkal, és nem kedveskedik szinte soha. A Valentin napot, a születésnapomat, és a Nőnapot is úgymond "elfelejtette" Kaptam persze ajándékot,de megbeszéltünk mást is és nem teljesítette. Anyagi gondok nem gyötrik mert jól állnak anyagilag, és tanul tehát a munkára sem foghatja, hogy elfoglalt lenne. Labilis helyzetben érzem magam, ugyanis az egyik jó barátomtól fb.-n keresztül megkapom azokat a bókokat amiket a barátom nem ad meg. De nem akarom a barátom elhagyni hiszem szeretem őt. Mit tegyek?
2012. márc. 17. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Te is szervezhetsz közös programokat, Te is meglepheted őt dolgokkal, Te is éreztetheted vele, hogy fontos neked, szereted őt. Szerintem általában ez oda-vissza hat... és meglásd, az ilyen szeretetbonbonok után ő is jobban fog figyelni rád.
2012. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Akkor lapozz a 7 oldalra a könyvben s a jobb felső ábra alapján tedd a koponyája benőtt kutacsához a blkezed mutató ujját, a ball hüvelyket pedig 12cmre a ball füle fölé. Apró nyomás háromszor, elkántálva az ábra alján lévő bűvös mondatot, aztán ráncs kettőt a farkán teliholdkor."


Najó, vicelek csak, olyan nics hogy mint egy kiskutyát irányítjuk a pasit, mert nem társbábú aki azért ölel mert azt mondtad, azért bókol mert azt mondtad stb. Mintha csak magadat ölelnéd, dicsérnéd, késöbb meg elvetetnéd magad vele mint egy díszbábúval aki ott van de sok szerepe nincsen. Nekem ez jött le ebből most. Ezt éreznie kell, belűről kéne fakadnia nála. Ha nem hát beszélgess vele de ne használj idegeneket se pótszeretet adóknak fb-on mert én pipa lennék rá pasid helyében.

2012. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok egyutt? TE mit teszel a baratodert, hogyan kedveskedsz, mivel leped meg, hogyan erezeteted azt, hogy mennyire fontos neked?

"nem visz sehova", a baratod, akit szeretsz, tehat jelenleg a tarsad, igy ketten tudtok szervezkedni, menni, tehat te legyel a szervezo, mivel te igenyled azt, a tarsadnak pedig bejelented a programot! TAlan egy kicsit onzo vagy, meg tapasztalatlan, tehat ne csak kapni akarj, es varj, es almodozz, hanem adj te is, kedveskedj, lepd meg a parodat, legy vidam stb.

2012. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!