Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni, hogy ne...

Hogyan tudom elérni, hogy ne legyek olyan, mint anyám? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
elég késői gyerekként születtem, anyám egy megkeseredett,negativ,rosszindulatú ember.. erre most nem szívesen térek ki részletesebben, a lényeg, hogy ő ilyen alaptermészetű. Dirigál,parancsolgat apámnak(is!!!)fölényes és rettentően gyanakvó,rosszindulatú, és folyton kombinál.. tudom, hogy van belőle bennem is..tehát valamit nyílván örököltem..DE NEM AKAROK ILYENNÉ VÁLNI!!!!! Mégis néha érzem, hogy hasonlóan viselkedem..ilyenkor mindig visszafogok..de hogyan lehet elkerülni ami a véremben van? lehetséges? vagy hiába küzdök, fogadjam el magam hogy én is olyan vagy hasonló leszek mint ő????nagyon nem szeretném... egyáltalán lehet küzdeni ez ellen, hatásosan?

2012. márc. 6. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Először is tudd azt, hogy ez nem örökölt, ez tanult dolog leginkább. Életmódváltás, belső önvizsgálat sokat segíthet, sokszor egy évekig hordott haj megváltoztatása, a ruhatár újratervezése azt az érzést kelti, mintha te is megújulnál, új, és más ember lennél, mint addig. Más ételek rendszeresítése, stb. Tehát a külső változások segítenek abban, hogy belül is megváltozz. De a legfontosabb a belső, mnidig azt tartsd szem előtt, hog miért teszed.
2012. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
edd meg önmagad
2012. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű a szülőktől hozott mintát követni. Ha te felismerted, milyen nem szeretnél lenni és figyelsz erre, akkor nem leszel olyan, mint anyád. Ennyi a titok.
2012. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legelso es legfontosabb lepest mar megtetted! Magadra ismertel es tudod, hogy hasonlit a viselkedesed anyadehoz!
2012. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!