Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Képzelt barát kontra valós barát?

Képzelt barát kontra valós barát?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami jó lelkiállapotban jelenleg,ezért is sokat ülök a net előtt,elvonja a figyelmem legalább.Amikor itt beszélgetek esetleg valakivel,úgy érzem hogy ki tudom adni a gondolataimat,nem vagyok egyedül.Nem reális az egész netes világ,de mégis sokat segít,mert nincs akivel megbeszéljek dolgokat.Elkezdtem 1 játékot (nem tini vagyok,30éves nő),ahol mindenféle korosztály képviselteti magát.Volt egy nagyon jó szövetségesem,egy 44éves férfi személyében,akivel nagyon sokat beszélgettünk,főleg a játékkal kapcsolatban,de lassan mindenféle dologról,reggel felkeléskor egyből bejelentkeztem,tök jó volt hogy folyamatos kommunikáció van közöttünk.Nem akartunk egymástól semmit,de jó érzés volt hogy mindig tudtunk beszélgetni.Ma bejelentette,hogy lett 1barátnője,nem lesz több ideje játszani,amit meg is értek,de olyan szomorú vagyok,mintha elvesztettem volna valakit:(Ő is sajnálta az egészet,én se tudnék valaki mellett ennyi időt erre fordítani.Csak az a baj,hogy lelkiekben pont most vesztettem el valakit,és most jön ez,olyan mintha mindenki cserben hagyna,egyenértékű a valós világgal.Történt már veletek ilyesmi?
2012. márc. 17. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Neten is lehet barátokat szerezni még ha messze van is. Sajnálom:( Miért töltesz ennyi időd net előtt? Miért rossz a lelkiállapotod? (persze csak ha nem baj ha megkérdezem). Én régen klánháborúztam, de nem igazán volt rá időm. Ettől függetlenül nagyon rossz volt otthagynom mivel sok embert még ha csak felszínesen is de megismertem. Más formában nem tudjátok tartani a kapcsolatot? Pl iwiw vagy facebook?
2012. márc. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértelek, én már 3 és fél éve mindennap beszélek egy velem egykorú lánnyal órákat, mindent elmesélek neki, kiváló vitapartner, igazából nem is tudom mi lenne velem nélküle, ha hirtelen eltűnne meghalnék. De szükségem van igazi barátokra is. Keresd őket!
2012. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan magányosnak érzem magam,ezért is netezek sokat.A fia,akivel ugyanúgy jól kijövök,ugyanebben a játékban játszik,tök jól megértettük egymást:)Nem akartam belekontárkodni az apja életébe,hogy forszírozom az ez utáni kapcsolattartást,megértettem hogy most a barátnője fontosabb.De akkor is rossz:( Egy kapcsolaton vagyok túl,lehet hogy azért is érzem ekkora veszteségnek.
2012. márc. 18. 00:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
29 éves férfi vagyok és hasonló cipőbe járok énis :(
2012. márc. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. :(
2012. márc. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ha nincs is ideje játszani a abrátnő miatt, attól még tarthatjátok a kapcsolatot, a fiával meg játszhatsz nyugodtan, hiszek csak barátok vagytok. Van egy közös témátok a játék, egy közös időtöltésetek, a játék... az ilyen online több playeres játékokban elkerülhetetlen a barátságok szövödése
2012. márc. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen online játékok ezek?
2012. márc. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én a Travian-on játszok,de több ehhez hasonló van még.
2012. márc. 18. 10:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Nhát... értem, hogy miről beszélsz... Bizonyos szempontból nagyon jó lehet egy-egy ilyen neten keresztüli kapcsolat, könnyebben válik közelebbivé.... ugyanakkor PONT nehezebben is válik úgy közelebbivé, hogy kilépjen a net világából, át a valóságba, és ott is megőrizhesse a közelségét...

Nehéz dolgok ezek minden szépségük mellett..


És látod, "beelőzött" egy másik nő a valóságos világból... Egy hús-vér. Te is az vagy, csak nem az ő számára. És ő sem a te számodra...


Lépj ki a világba, szép idő van, éled az élet! Éledj te is, nézz körül, menj, figyelj, várnak még rád meglepetések!


37n

2012. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!