Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudja megmondani? Bővebben...

Nem tudja megmondani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyszerű lesz a kérdésem: mi a véleményetek arról a férfiről aki nem tudja megmondani hogy hány éve vált el? El sem vált, vagy nős sem volt?

2012. márc. 18. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Vagy csak simán férfi és mint olyan, hadilábon áll a dátumokkal. :) De ha utánagondolva sem tudja még kb. sem, akkor gond van.
2012. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Öööö, mi a kérdés? Ez így nekem elég érthetetlen.

Odaálltál valaki elé és megkérdezted mikor vált el, erre azt mondta, hogy nem tudom.

Az se biztos, hogy nős volt vagy elvált? Akkor meg honnan jött a kérdés?

2012. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én nő vagyok, de a pontos dátumon nekem is gondolkodnom kell, mert évekkel korábban szétköltöztünk, mint ahogyan elváltunk hivatalosan. Nekem nincs rossz véleményem az illetőről emiatt.
2012. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért azt nem tudom elhinni hogy valaki még kb-ra se tudja megmondani hány éve vált el!
2012. márc. 18. 14:57
 5/17 anonim ***** válasza:
Elég furcsa igen, de vannak ilyen pasik. Az én párom néha még azt se tudja hány éves vagyok, sőt állandóan keveri azt is hogy hány éves vagyunk együtt pedig a szám kevesebb mint 5. De az is lehet, hogy egyszerűen csak nem akar róla beszélni.
2012. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Na, írhatnál kicsit többet, mert nem is egyszerű a kérdésed. Tehát, ismerkedsz valakivel és félsz, hogy nős? Vagy valakit régóta ismersz és nem tudod, hogy nős volt-e? És mit válaszolt pontosan? Azt nem tudja, hogy elvált-e? Vagy azt sem, hogy nős volt-e? :)
2012. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A férjem soha nem tudta,hány évesek a gyerekek.

Nekiáll számolni, de az évszámot se tudja...nem olyan furcsa ez,apám is ilyen volt. Semmiféle következtetést nem tudsz levonni ebből

2012. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nőként nekem sem ugrik be hogy mikor váltam el..Ha kérdezik akkor csak saccolok.."Talán 8 éve?? de lehet hogy van 10 éve is?? nem tudom,majd megnézem a papírokat"

Mivel nem érdekel,és nem téma,így nem foglalkozom,és nem jegyzem meg.

2012. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Megismerkedtem egy férfivel, aki elmondása szerint elvált. Megkérdeztem hány éve vált el, hogy tudjam nem csak búfelejtőnek kellek-e? Még megsaccolni sem tudta hogy kb hány éve vált el.
2012. márc. 18. 15:10
 10/17 anonim ***** válasza:
és? nem tudja. Ha megkérdezed tőlem mikor diplomáztam nekiállok számolgatni
2012. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!