Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudja megmondani? Bővebben...

Nem tudja megmondani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egyszerű lesz a kérdésem: mi a véleményetek arról a férfiről aki nem tudja megmondani hogy hány éve vált el? El sem vált, vagy nős sem volt?

2012. márc. 18. 14:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az gáz. Azért kb. tudnia kellene. Na mindegy, figyelj az apró jelekre. Nyilvános helyen felvállal-e? Vagy csak ilyen találkozzunk, autózzunk, felmennék hozzád kapcsolatot akar-e. Ha viszont jön a szokásos hablaty, hogy még papíron nem váltam el, csak nem akartalak elveszíteni, akkor kergesd el. Idősebb már? Gyerekei vannak, vagy azt sem tudja?
2012. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azért az hogy valaki hány éve diplomázott meg hogy valaki hány éve vált el, egy kezdődő kapcsolat szempontjából helytelen összehasonlítás. Ugyanis az lényegtelen hogy kb 10 éve diplomáztál, viszont az már nem hogy tegnap, vagy kb 10 éve váltál el, vagy esetleg el sem váltál. Nem? Egyébként azóta sem válaszolt még kb sem a kérdésemre.
2012. márc. 18. 15:19
 13/17 A kérdező kommentje:
Gyerekei állítólag nincsenek. Elmesélte a "válását" és az elég érdekes történet... Mindenre pontosan emlékszik csak arra nem, hogy kb hány éve vált el...
2012. márc. 18. 15:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem a gyerekeket, mert úgy általában nehezebben válnak. A helyedben megpróbálnék találni egy közös ismerőst, vadidegenben ne bízz meg könnyedén. Viszont, ha nyílt akarna lenni, már rég megnézhette volna a papírjait a megnyugtatásodra. Remélem nem egy megrögzött hazudozó.
2012. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Anyám se tudja.


Nem igazán tartják a házassági évfordulókat a második férjével.

Nemrég volt a tizedik,én felköszöntöttem őket.

Erre anyám halkan nekem sugja oda: 10 éve még nem apáddal életünk?

Felvilágositottam,hogy 14 éve elvált tőle....


Pedig szereti a férjét,de a dátumokkal...hadilábon áll.

2012. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én azt tartom valószínűbbnek, hogy ez csak a fantáziájában volt nős, ugyanis 45 felett van, de agyilag és a nőkhöz való hozzáállása kb 5 éves gyerek szintjét üti meg. Nagyon balf.sz egy férfi ha nőkről van szó.
2012. márc. 18. 15:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Figyi, ha már így az elején fura dolgai vannak, meg balf@szkodik, akkor ne is merülj bele ebbe a kapcsolatba. Keress egy olyan pasit, aki legalább az elején normálisnak tűnik. Gond még lehet ott is épp elég.
2012. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!