Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a szüleimmel?

Mi van a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Teljesen megbolondultak! 4napos szünet alatt annyit tanultam erre még ma is veszekedtek velem, hogy tanuljak és nem hitték el, hogy már tanultam ! Jegyeim is jók 4-5ös vagyok! Kimentem az udvarra leültem a hintába erre jönnek ki megnézni, hogy mit csinálok! Azt mondták jövő héttől nem engednek el sétálni se! De SEMMI okuk sincs rá, mert nem csináltam semmit! Mindennel bajuk van, mindenért veszekednek! Mit csináljak? Miért ilyenek?

13/L


2012. márc. 18. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tőlük kérdezed meg? Amúgy tanuláson kívül egy pici házimunkát ha csinálnál...
2012. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szoktam azt is..
2012. márc. 18. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
valszeg egymással van bajuk.legyél türelmes,szófogadó és figyelj, mi lehet a baj
2012. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

pfff

egyel többen vagyunk abban a klubban ahol a szülők a gyereken vezetik le a feszültséget.

majd lemegy óluk nem kell velük foglalkozni (tapasztalat)

2012. márc. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bence_ ***** válasza:

Sajna nagyon nehéz azt megcsinálni, hogy a szülő ne adja át a "terhét" a gyerekeinek.

Anyagi gondok, pszichés gondok.

2012. márc. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De eltiltott a géptől, pedig rendesen tanulok és tényleg nincs rá semmi oka, most is csak azért vagyok itt mert nincs itthon, de, csak néztem, hogy miért is?:o

Köszönöm mindenkinek:)

2012. márc. 19. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!