Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasság után babáztatok vagy...

Házasság után babáztatok vagy ketten maradtatok?

Figyelt kérdés

A szüleim ma mesélték, hogy az esküvő után apu még nem szeretett volna egyből gyereket, inkább utazgatni néhány évig. Anyu viszont nagyon szeretett volna már babát.


Nagyon érdekelne, hogy ki hogy döntött, belevágnak-e a babaprojektbe, vagy inkább utazgatnak, élvezik az életet ketten. És hogy a döntését megbánta-e.


2012. márc. 19. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
augusztusban lesz az esküvőnk, egy ideig biztos nem kezdünk babaprojektbe, max nem fogunk olyan vehemensen védekezni, csak megszakítással, aztán, ha jön, akkor jöjjön. De úgy 2-3 év múlva szeretnék.
2012. márc. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen mentem férjhez tavaly júliusban, és egyelőre eszünk ágában sincs babázni.
2012. márc. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
18 éves voltam, amikor férjhez mentem, 21 amikor terhes lettem. A közti időt bulizással, egymás megszokásával, megismerésével töltöttük el.
2012. márc. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19évesen költöztem össze a párommal.22évesen volt az esküvönk.Rögtön a nászéjszakán már nem védekeztünk,végül 27évesen lettem csak anya.Nem a mi döntésünk volt, csak igy alakult.
2012. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

23 évesen mentem férjhez, az első évben nem akartunk belevágni a baba projektbe, bár ekkor sem védekeztünk olyan vehemensem, majd végül rá 1 évre összejött a baba.

Most 5 hónapos a picurkánk.

2012. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekünk júniusban lesz az esküvőnk, 1 évre rá már szeretnénk babát. 5 éve leszünk most együtt az esküvő napján, eddig sem utazgattunk, nem volt miből :) inkább gyűjtöttük, hát akkor mire várjunk?
2012. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Októberben volt az esküvőnk, és még 4-5 évig nem lesz gyerekünk, mert szeretnénk neki majd örökül hagyni a saját lakásunk. Addig se élünk nagy lábon, de minden nap van mit enni (akkor is ha szar a minősége).
2012. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!