Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni? Anyám...

Mit tudnék csinálni? Anyám egyáltalán nem törődik a legkisebb tesómmal, de nem is enged semmit! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Már 3 éve külön élek. Barátnőm is velem lakik már 1,5 éve. 6 testvérem van. Az igazság az, hogy majdnem mindegyik más apától. Azért is álltam a saját lábamra elég korán. Nagy korkülönbségek is vannak. 5 év után tavaly márciusban anyám megint teherbe esett. Nem akarta a babát, ez látszott rajta már az elejétől. De elvetetni sem akarta. Miután megszületett, szinte az első napoktól kezdve nem is foglalkozott vele. 1 hetes volt a baba, és simán ment éjszakára bulizni...A legkisebb húgom, 12 éves, tulajdonképpen ő törődik vele hazulról szinte senki más. Ő meg nem tud úgy foglalkozni vele mint egy felnőtt. Mostanában Dömcsi miatt gyakrabban megyünk a barátnőmmel haza, legalább olyankor ki van véve a kiságyból. Úgy sajnálom, megszakad a szívem amikor ott kell hagynom. Mondtam anyának egyezzünk meg, oldjuk meg valahogy és magammal viszem a kicsit. De nem engedi, hajtogatja hogy az ő gyereke, de mióta megszületett garantálom hogy nem volt a kezében. Nagyon rossz ez így...mindig is szörnyű anya volt, de ennyire azért soha nem ment messzire. Engem például 15 évesen szült...Van valami, amit lehetne tenni? (A baba apjának kilétét nem tudjuk!) Köszönöm előre is a válaszokat!
2012. márc. 19. 13:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

hát jó de gondolom nem akarja a kérdező hogy intézetbe kerüljenek a gyerekek!Ugye?

Fenyegesd meg,akkor tuti oda adja!

2012. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Alap esetben én személy szerint azt tanácsolnám hogy ülj le anyáddal megbeszélni ezt, szépen, nyugodtan. De egy ilyen nő nem fogná fel épp ésszel hogy mit magyarázol és mit miért mondasz, ezért azt javaslom amit a többség, fenyegesd meg hogy ráküldöd a gyámhatóságot, vagy találj ki bármit, de komolyan bármit! h megváltozzon a véleménye és elvihesd a kis tesódat. Ha kell hazudd le a csillagokat az égről is csak megijedjen és oda adja neked! Egyébként a többi gyerekeivel hogy bánik? Velük sem törődik?
2012. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Soha nem volt mintaanya, de velünk még törődött...

A 5 éves tesóimhoz, ők ikrek, már dadát fogadott, de hétköznap azért törődött velük. Vele már ezt sem teszi

2012. márc. 19. 14:18
 14/19 anonim ***** válasza:

És ki lenne otthon a kicsivel?A barátnőd?

Ő felkészült az "anyaságra" és te?

Én nagyon remélem hogy eltudod hozni onnan azt a kisbabát!Most mennyi idős a kicsi?

2012. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én otthon dolgozom, szóval ezzel sem lenne sok gond szerencsére. Ő is szívesen vállalná :)
2012. márc. 19. 14:23
 16/19 A kérdező kommentje:
Most három hónapos
2012. márc. 19. 14:23
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát gratula neked nagytesó hogy ilyen a gondolkodásod és hogy ilyen segítőkész vagy/vagytok! :)
2012. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
14:15ös vagyok, őszintén sajnálom a tesóidat, általában nem kerülnek jó társaságba azok a gyerekek akiknek ilyen anyjuk van! Remélem megtudod oldani hogy legalább a legkisebb tesód hozzád kerüljön, őt legalább megtudnád menteni anyukádtól! :-(
2012. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Próbáld meg valahogy "megfenyegetni" a gyámuggyel vagy rábírni arra, hogy adja oda neked. Valahogy vezesd rá, hogy 1 éhes szájjal kevesebb, nyugodtan mehet bulizni, nem lesz vele gond stb. Kívánom, hogy sikeruljon neked.


14 hos kislány anyukája

2012. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!