Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok veszekedést, de...

Nem akarok veszekedést, de hogyan állítsam le őket?

Figyelt kérdés

A párom és egy barátnőm megismerkedésük óta folyamatosan körbeugrálgatják egymást facebookon. Minden poszthoz, képhez jár egy like, egy komment, egy szívecske... Noha tudom, és barátom is mondta, hogy csupán barátság van köztük, ez engem sokszor zavar, mintha néha túlzásba vinnék ezt a kedves kis "udvarlást"... És ezt nem csak én látom így. Közös ismerőseink keresnek meg, hogy minden rendben van-e köztünk, mert ők is látják ezeket...

Egyikükkel sem akarok összeveszni, már többször megosztottam velük hogy mit gondolok erről, valahogy mindig itt kötünk ki.


2012. márc. 9. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Lény határozott, kérdezd meg hogy téged szeret vagy nem?

Bár ha tényleg csak barátság, akkor nem kell a sok pletykálásnak sem bedőlni, mert te tudod mi az igazság.

Ha nem beszélitek meg még egyszer, akkor nem lesz ebből semmi.

Te tudod mennyire fáj, ha nagyon rosszul esik, mondd meg nekik határozottan, hogy te ezt nem tudod elfogadni, hagyják abba.

2012. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: hát, bevallom őszintén ez tényleg kissé furcsa. Én is mindig jóba voltam barátnőm pasijaival, hülyéskedtünk, de mindig tartottuk azt a bizonyos távolságot. És ebbe a távolságba már nem fért bele a szivecske a folyamatos képlájkolás meg hozzászólások tömkelege. Tudom ez így most nevetségesen hangzik, de a mai kor gyermekei bizony már így (is) élik életüket. Ez egy olyan fajta visszajelzés lehet, hogy igen, érdeklődnek egymás iránt, érdekesek egymás számára, jól elvannak..


Nekem csak annyi kérdésem lenne ehhez az egész sztorihoz, hogy a párod nem takargatja a facebookját ha azt lesi? Úgy értem nem kapott a lánytól leveleket (nyilván durvábbakra gondolok), vagy esetleg a lány nem kapott a barátodtól? Érdemes lenne ezeket is kideríteni, mert ha már titokban is megy a levelezgetés az több mindent elárul. Tudom nem szabad mások leveleit olvasni, nem is erre bíztatlak, inkább csak spontán ülj oda a párod mellé legközelebb ha facebookozik és kérd meg valamilyen ürüggyel hogy belenézhess. Vagy esetleg vesd fel neki egy ilyen vita alkalmával, hogy kiváncsi lennél rá mennyit leveleznek egymással..

Majd írd meg mi volt, engem nagyon érdekel a sztori:)



21L :-)

2012. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
számomra ebben csak az az aggasztó, hogy a barátod tudja, hogy téged zavar, mégis csinálja. El kellene döntenie, hogy mi a fontosabb neki, a kapcsolatotok, vagy a "barátsága" a barátnőddel.
2012. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az jó, ha nem veszekszel. A veszekedés, vagy bármilyen erőszak, nem old meg semmit.

Legyél példamutató a csendességben és a bizalomban. Ha mégse sikerül leállítani, akkor tudd, hogy a "megunás" nevű ördög furakodott közétek. És persze, tegyél meg MIndent, hogy te legyél a nyerő. Legyél csinos, művelt, izgató, és mindig jókedvű. Búskomor nő senkinek sem csábító. Sportolj, programozzál, keress élményeket. Ha ez sem válik be, akkor viszont neked is el kell godnolkodnod, hogy akarod -e tényleg ővele? Ha átengeded a barátnődnek, egy idő után megunja majd őt is, és akárhány következőt is. Lehet, hogy egy stabilabb érzelmű pár kellene neked.

2012. márc. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, még annyi, hogy mióta vagytok együtt? És hány évesek vagytok? Ha sulisok vagytok mind a hárman egy suliba jártok? Ott hogy viselkednek?
2012. márc. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy pasinál az egyenes beszéd a hatásos. Ha egyszer lebeszéled vele akkor meg kell értenie!

Semmiképp ne köntörfalazz nagyon mert akkor többször meg kell ismételned hogy vegye a lapot.

Ha viszont nem értékeli az őszinteséget pasiként az fura lenne és sajnos jelezne valamit...

Ha te vagy a fontos akkor visszavesz a lájkolgatásból. Ha van valami akkor nem akar.


Mint ahogy valszin te se éreznéd tehernek ha egy barátjának a bejegyzéseit ezután nem lájkolnád hisz nem kötődsz hozzá.


Ugyanakkor Neked kell tudnod hogy sokakat lájkol és így tök általános ez a dolog vagy sem!

Nem biztos (igy látatlanban) hogy nem csak te reagálod túl.

2012. márc. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Lehet, hogy egy stabilabb érzelmű pár kellene neked."


Akkor lehet hogy már egy stabilabb barátnő is kéne neki:) mert ha ezek ketten összeállnak az ocsmány lesz a srác részéről is, és a kedves mélyentisztelt barátnő részéről is...leköpnivaló:) Na de ne siessünk ennyire előre...:-D


21L

2012. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Egyébként 20L és 24F vagyunk, 9 hónapos kapcsolatban. Egy ideje együtt lakunk. Nem takargatja a facebookját, ha akarnék, bármikor beléphetnék hozzá kutakodni - tudtommal nincsenek titkos levelezgetések, csak az van, amit én is láttam. Csak tényleg az a baj, hogy meglehetősen kétértelműek ezek a megnyilvánulásaik. :')

Az utóbbi időben valószínűleg nem voltam egy szórakoztató társaság, kiújult a depresszióm, az életem más területein is komoly gondokkal küzdök. Sokszor vagyok letört, terhelt, neki pedig sokszor túl sok a szabadideje... Nem tudom, hogy én csinálok-e valamit rosszul, vagy valóban nincs semmi és csak túlreagálom a dolgokat. Ha pedig valóban annyira szeret(ne), még véletlenül sem írkálna ilyeneket más lányoknak, vagy tévedek?

2012. márc. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!