Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet-e írni az exemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet-e írni az exemnek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy nagyon rosszul érzem magam, amiért annak idején rosszul döntöttem. Elhagytam a barátomat egy másik pasiért, és mostanában kezdem úgy érezni, hogy nem kellett volna, és nagyon hiányzik a volt barátom. Annyi a probléma, hogy nekem is van pasim, és neki is van most barátnője. Írni szeretnék neki, hogy bocsásson meg,és ne haragudjon rám, mert ezt így nem bírom tovább. Szeretnék valamiféleképpen nyitni felé. Persze a legnagyobb vágyam az újrakezdés lenne, de annak idején olyan iszonyatosan megbántottam, hogy nem tudom, erre van-e egyáltalán még bármi esély... Ő úgy búcsúzott tőlem, hogy tudja, hogy valamikor még mi újra együtt leszünk, és hogy soha nem fog mást annyira szeretni, mint engem, és h erre azelőtt sem volt példa. Fáj, és napról napra jobban hiányzik. Mit tegyek? Írhatok neki, kezdeményezzek, vagy hagyjam? 21/L
2011. szept. 2. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak egy út van. A szíved vigyen, vezessen! Ha kibírod az esetleges kedvezőtlen kimenetelt, akkor rizikózd meg! De erősebb, vagy mint gondolod, ha hiszed.
2011. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:
Fölösleges sajnos, lépj túl rajta. Ha esetleg a régi emlékek miatt ki is békülnétek, nem tartana sokáig...:S
2011. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt imádom a nőkbe -.-
2011. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 B.angel ***** válasza:

Utolsó ne általánosíts! Számomra az exek exek is maradnak, nem váletlenül szakítottam velük azt hiszem.

Kérdező: Lehet, hogy akkor azt mondta, nem fog úgy mást szeretni, mint téged, de ez már koránt sem olyan biztos. Akkor még ezt gondolta, azóta lehet szereti azt a lányt, jobban, mint téged, mert ő lehet nem bántotta meg és jobban bánik vele.

Szoktatok beszélni? Ha igen, hogy érzed, hogy beszél veled? Ha nem is keres, akkor meg szerintem felesleges erőltetni azt, ami nem megy.

2011. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!

Utolsónak! Nem szoktunk beszélni, mióta szakítottunk egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot, ő azt mondta azért, mert így talán könnyebben el tud felejteni :/

2011. szept. 2. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Ne írj neki, nem kell belerondítani mások kapcsolatába. Így jártál.
2011. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a furcsa am az egészben h egy 15 éves kiscsajjal jár... és ez nekem elég felfoghatatlan...
2011. szept. 2. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha facebookon kirakod,hogy egyedülálló vagy,és ő keres téged,akkor nyert ügyed van!:)
2011. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!