Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dobjam ki a volt...

Hogyan dobjam ki a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve tartott a kapcsolat a barátnőmmel aki ezalatt hozzám költözött. Kb. két hete rajtakaptam amint a szeretőjével megcsal (az én lakásomban). Higgadtan közöltem velük, hogy szedjék a sátorfájukat és tünjenek el! A volt csajom azonban nem hajlandó elköltözni, mondván hogy nincs hova mennie! Mit tehetek ilyen esetben? Hívjam a rendőrséget? Még véletlenül sem szeretnék elkövetni semmit amivel ő vádolhat meg, de már kezd tele lenni a hócipőm! Kb. két hete itt a nyakamon!
2012. márc. 21. 15:14
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Kibékülni semmi esetre sem szeretnék vele!
2012. márc. 21. 15:16
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze nincs a lakásodhoz, úgyhogy elég, ha egy nap az ajtó előtt várják a cuccai. Esetleg cserélj zárat, ha nem ért a szóból.
2012. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmegy otthonról, az alatt cseréltess zárat.
2012. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Kiveszel egy nap szabadságot, mikor elment dolgozni mehetnek a cuccai szemeteszacskóba, majd az ajtó elé.

Ha szükségesnek érzed, zárcsere.

2012. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nincs hovamennie lakni, menjen a szeretõjéhez!

Szedd össze a cuccát és rakd ki vele együtt, ne legyél mulya, hogy ezekután is kihsználjanak. Micsoda r@bik vannak.

2012. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Így van! Ki kell rakni a cuccait (a fogkeféjét és a papucsát se hagyd ki). Mindezt összerakod egy-két fekete szemetes zsákba, amíg a mester a zárat cseréli. Utána legjobb, ha - amikorra várható, hogy hazaér -, abban az időben egy pár órára elmégy otthonról haverokhoz, egyéb helyre, hogy az első felháborodásban kivert hisztit ne kelljen végighallgatnod!


De az is megoldás lehet, és olcsóbb is, hogy ma éjjel, amíg alszik, kiveszed a zsebéből, táskájából a lakás+kapu kulcsot, és akkor nem kell cserélned sem.

2012. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Én egy percig nem tűrtem volna meg magam mellett, nem hogy 2 hétig. Az a baj, hogy papucs módom viselkedsz vele. Ezért merte megtenni, hogy a saját lakásodban csalt mással és hogy most nem költözik el. Vegyél erőt magadon, aztán mondd meg neki, hogy ha pár órán belül nem költözik el, akkor kivágod a cuccait. És ha nem húz el, akkor tényleg tedd is meg.
2012. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmilyen módot nem találsz arra, hogy kitedd,akkor valóban a rendõréget avasd be.
2012. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Rakd ki, ahogy mások is írták.

Pakold ki a cuccát, vedd vissza a kulcsaidat, vezesd ki az ajtón, aztán zárd be utána.

2012. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
A gond az hogy nem is dolgozik és nem nagyon megy sehova. (Maximum akkor mikor munkában vagyok.)Lökdössem ki erőszakkal a lakásból? A végén még kitalálja hogy bántalmaztam.
2012. márc. 21. 15:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!