Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye hogy ez abnormális?

Ugye hogy ez abnormális?

Figyelt kérdés

A férjem lánya ugye 2 hetente nálunk van hétvégéken amivel persze gond egy szál se.És mindig velünk akar aludni.Csak ott a bibi hogy a lánny most lesz 16 éves és engem ez nagyon zavar és mondtam a férjemnek is de nem mondott rá semmit.Múlt hétvégén is köztünk aludt.Most nem tudom hogy költözzek ki a kanapéra vagy mit csináljak?:SSS

29/nő


2012. márc. 21. 18:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
te jó ég. Ez beteges. Miért csinálja? Féltékeny rád? Otthon is az anyjával alszik? Férjed miért engedi?
2012. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez abnormális! Ha rákérdezel, mit mond miért veletek alszik? Régen is az apukájával aludt?
2012. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mondd meg a kiscsajnak, hogy amit tesz elég beteges már az ő korában, szóval jó lenne ha leválna az apjáról. De miért engeded az ágyatokba??
2012. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom még nem kérdeztem de azt tudom hogy a férjem mikor elvált az annyától akkor a kislány 1 éves volt.De nem értem h a férjem mért nem parancsolja vissza az ágyába.Engem nagyon zavar főleg h most egy babával próbálkozunk mert nagyon szeretnék már egyet:)
2012. márc. 21. 18:45
 5/61 anonim ***** válasza:
100%
Ne te költözz a kanapéra hanem a lány.16éves semmi keresni valója köztetek.Ennek olyan elmarlak apu mellől szaga van a lány részéről.nyugodtan rakd helyre a kiscsajt
2012. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm a válaszokat.De én egy pszichológuson gondolkozom csak nem tudom h meg merjem e említeni a féjemnek.Ugyanis ő elment dolgozni és megkérdezte tőlem a lány hogy fürödhet e velem.Hát néztem nagyokat.
2012. márc. 21. 18:49
 7/61 anonim ***** válasza:
61%
Lehet a kiscsaj rád van izgulva
2012. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
:O Van ilyen?:D :D Ezt nem hiszem el, hát bocsi, de a párod felnőtt ember, talán elgondolkodhatna(ha ezen egyáltalán el kell), hogy mi a helyes, mi a normális... Bár a kiscsaj... Valahogy én 16 éves koromban RÉÉÉG(!) tudtam, hogy ez abnormális, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül.:)))
2012. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

Pont ez az hogy ha én visszagondolok rá h milyen voltam 16 évesen....:)

De nem is az a baj mert szeretem nagyon sőt szeretk vele beszélgetni de ezt nem értem...már egyzser megkértem rá h had aludjunk kettesben az apukájával mert amúgy is szeretnénk kistestvért neki és arra az egy éjszakára el is ment a szobájába...de azóta mindig velük alszik ha ott van://

2012. márc. 21. 18:54
 10/61 anonim ***** válasza:
100%
veled fürdeni??:))akkor nem apáért van oda..
2012. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!