Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A problémám az, hogy kiskorom...

Ius privatum kérdése:

A problémám az, hogy kiskorom óta látok olyan embereket és lényeket amiket más nem. Sokszor előre álmodok dolgokat, és az empátiakészségem is kissé abnormális. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok bolond és nem is drogozik...Mielőtt sok okos válasz érkezik..Valaki olyan írjon, aki ért ehhez!
2012. febr. 26. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem te egy huszonéves lány vagy.
2012. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt a helyzet, de csak kiskoromban, viszont az empátiakészségem most is "érdekes".

Nem tudom, mi okozhatja... talán valami lelki dolog.

2012. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nyitva van a harmadik szemed. Ez születésünk óta nyitva van kivétel nélkül minden embernek, viszont a nevelés miatt és az egész fizikai világ miatt becsukódik, úgy a gyerekek 95%-nak. Tehát neked nem csukódott be, örülj neki, hogy látod az asztrálszférákat. A harmadik szem a homlok közepén a két szemöldök között. Természetesen rengeteg pszichikus képességet hordoz magával a homlokcsakra, mint pl. a tisztánlátás, az is a csakra része, ezek álmok formájába jöhetnek neked, vagy állítólag látnod kell az aurát is, az emberek körül az energiamezőt. Próbáld meg, hogy becsukód a szemed, és a harmadik szemedre koncentrálsz a két szemöldök közé, és ha tényleg nyitva van, akkor látnod kéne vele.
2012. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát ha még nem vagy felnőtt akkor ezen nincs semmi meglepő. A fiatalok látnak olyan dolgokat is, amiket a felnőttek nem. Viszont ha már nem vagy gyerek, akkor lehet tényleg ez a harmadik szen dolog. ÚGy tudom, ezt az enegia mezőt irányítani is lehet....
2012. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
21 vagyok...és hogyan tudnám fejleszteni? Mert mos igazából azon kívül hogy felbukkannak árnyak, vagy álmomban szellemek és néha előre álmodok elég értelmetlen az egész...
2012. febr. 26. 19:21
 6/17 anonim ***** válasza:

Lebarmoztál, amikor tényleg huszonéves vagy?

Én csak azt írtam ami először eszembe jutott.


Hiszek neked, mert én is sok ilyenre emlékszem gyerekkoromból, felesleges bedurvulni. :)

20/F

2012. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Bocs csak azthittem kötekedsz...egyébként én is fiú
2012. febr. 26. 23:25
 8/17 anonim ***** válasza:

Akkor én is tévedtem.

Miket látsz még pontosabban?

2012. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem kellene annyi angyalpórt szívni.
2012. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kedves 10. válaszoló!


Elsőnek tanulj meg helyesen írni, aztán írd le a hülyeséged a napiszarra.


Kedves ius privatum!


Amikor látsz valamit, amit más nem, azt hallucinálásnak mondják. Ez lehet véletlenszerű vagy folytonos dolog is, nem más okozza, mint a neuronhálózatod változása és ennek kihatása a látóidegpályákra, amiképp te valósnak látod.

-> ha nagyon zavarna a dolog, akkor menj el neurológiai vizsgálatra, EEG teszt nem vészes.

-> mint itt sokan írták már ezt a harmadik szemes dolgot, kicsit bővítem neked a témát.

A látók, vagy jövendőmondóknak is hívott személyek esetén fordul elő ez a bizonyos dolog. Hogy miről is van szó? Hát egész egyszerűen erről. Ne feledd, az ember tudatlan, amire nem tud választ adni, azt természet felettinek tekinti. Jelen esetben az álmok, a látomások, esetleges érzékszervi rendellenességek (pl.: a kezeddel meg tudod mondani, hogy az étel sós vagy nem...stb) és egyéb az ilyen emberekkel előforduló "rendellenességek" okán tekintették ezeket az embereket speciálisnak. (Itt ugyan szűkítettem az emberekre, de sokszor állatokkal is ezt tekintendő alap - pl.: egyes állatfajok érzik a rossz/jó idő közeledtét, a vihart stb. - ami még a mai napig is használatban van.) Ezek a speciális emberek a történelem írott és íratlan lapjain végig ott szerepelnek, a híres jósok (mint egy pozitív példa) és a boszorkány égetések (mint egy negatívabb). Hogy mi lehet ez, azt már elmagyaráztam, a neuronhálózatok "hibája". Hogy mitől van ez? Nos, erre ugyan orvosilag már bizonyos esetekben lehet választ adni, de ez a kevesebb, ugyanis erre a tudomány mai álláspontja alapján nincs válasz. Mivel régen sem volt és ma sincs, ezért az élő emberek egy része elhiszi, hogy léteznek látók, jósok stb. (amit sokszor sajnos becsapásokhoz felhasználnak a rosszindulatúak) Szóval itt a köves útról le kell térj az ingovány világába, ha ki akarod az eredetét szimatolni. Nem tudom, te mennyire hiszel Isten létezésében, vagy a természet felettiben, de a következő feltételezések ezeken alapulnak. Ha csak elméletben beletekintesz abba, hogy az emberek felett álló hatalom, ha nem is kézzel fogható, de létezik, akkor azt is beláthatod, hogy eme erő, fogalom, vagy tény rendelkezik tudattal. Ha az Isten hívő oldalról tekinted, akkor az nyilvánul meg, hogy te sem vagy más, csak Isten egy teremtménye, mint neked egy háziállat, aki fölött igazából te fogod az uralmat. Itt beláthatod, hogy akár pillanatnyi képben nézve, akár hosszabb távon, tanítod az állatod, mint Isten az embert. (Kissé furcsa hasonlat igaz, de jobbat most hirtelen nem tudtam kitalálni.) Szóval ha megharap, mérges vagy rá vagy ha odapisil a cipődre... de közben eteted, itatod, játszol vele, boldoggá teszed. Viszont cserébe te rendelkezel vele, ekv. hogy ha tudnál neki bizonyos képességeket adni, akár csak tesztelés, akár komoly cél szempontjából, akkor kipróbálnád. A természetfeletti létezése is ezen alapszik, csak abban nem egy Isten mint lét, hanem mint a minden mint elem létezik. Tehát feletted áll. Most ha megáld valamivel vagy éppen gyötör valamivel, ez nem tőled függ, nem tudod befolyásolni.

Harmadik szem: A harmadik szem kifejezése és ábrázolása nagyon régi időkre nyúlik vissza. Már az ősemberek is tudták, hogy a szemmel látnak, viszont ha valaki megvakult (egy baleset, verekedés vagy akármi miatt) akkor attól még az agya képes volt a gondolatai szerint a képeket amiket nem látásból nyert (tehát szag, íz, tapintás, hallás etc.) leképezni és a fejében látni. Tehát hol látta? A fejében. Ezért is ábrázolják a harmadik szemet a fejen, általában a homlok közepén, ahol az agyunk van. Tudták azt is, hogy ha a szemeit elveszti valaki, akkor csak vak lesz, de ha a harmadik szemét akkor halott. Ezen alap a korokon át bővült, monda, rege, történetek, majd végül történelem lett belőle. A mai napig fennáll, mint az ezotéria egyik pillére.

Szóval összefoglalva az egészet, az eredetére és a miértjére sem lehet választ adni pontosan, csak feltételezésekbe bocsájtani a dolgot.

Ide tartozik még egy nagyon apró morzsa, amit a relativitáselméletből húztak ki. Vedd sorban a dimenziókat. 1d=pont 2d=sík 3d=tér eddig négyzetesen nő az egész. A 4. dimenzió igazából a 3d lenne a négyzeten, de ezt csak időnek nevezik, mintha a teret tágítanád egy új irányba, eddig általában világos az embereknek. Tehát a 1-2-3d a 4dben létezik és folyton mozog. Az 5d-t valamiért hipertérnek nevezik, pedig eléggé pontatlan a megnevezése. Kb úgy tudnád megkapni, ha az 1-2-3-4d-ket egy kupacba sűrítenéd, azaz az idő és a tér mindig egy helyen van minden pillanatban, evidensen átfolynak egymáson. Ha képes vagy ebből érzékelni valamit, akkor azt mint múlt, jelen, jövő vagy képes látni, hallani stb. Idáig fontos ez a dolog, ezek utáni 6-7-8-9-10 és a 11dik dimenzió elmélete már tényleg kusza, a húrelmélet és a többi... (azzal már nem kell foglalkozni).


Szerintem eléggé sokat írtam neked, remélem minden oldala tiszta, ha nem csak szólj és kifejtem :D

Jahm, és nem vagy bolond, szóval no problem ;)

(meg mindenkire vonatkozik, hogy máskor legyen figyelmes és ne spameljen, ne offoljon, és főleg ne káromkodjon az oldalon mert a modik mérgesek lesznek)

További minden jót! ;)

2012. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!