Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Csak értelmes...

Mit csináljunk? Csak értelmes válaszolók írjanak!

Figyelt kérdés
A párommal állandóan veszekszünk. De tényleg, maximum 1-1 nap nem...Én szeretem őt, bármit megtennék érte és ő is nagyon szeret engem. Mégis mindig összeveszünk, ami 80%ban az én hibám..és főleg féltékenységből adódó. Tudom, hogy nem így kéne csinálnom, és próbálok is változtatni, 1napig sikerül is...Tudnátok valami jó tanácsot adni ami esetleg nektek bejött? Légyszi csak komoly válaszolók írjanak. Egyébként 7hónapja vagyunk együtt, én 20 éves vagyok, ő 22.
2012. márc. 22. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ha valóban szeretnéd a párodat,akkor megbíznál benn és nem féltékenykednél. Ezzel tönkre teszed a kapcsolatotokat. Uralkodj magadon,és ne féltékenykedj.
2012. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akard még erősebben a változást. Az a baj, hogy erre rá fog menni a kapcsolat. Én is 20 éves lány vagyok, nemrég lett vége egy kapcsolatomnak, mert bár imádtam a srácot, az őrületbe kergetett a féltékenységgel. Iszonyat paranoiás is volt ráadásul. Nagy nehezen kiléptem a kapcsolatból, mert ráment az idegrendszerem. Ha tényleg szereted a párod, muszáj lesz megerőltetned magad mert ennek jó vége nem lesz. :/ Beszélj vele erről, hogy legyen türelmes, te tényleg igyekszel. Le lehet ám küzdeni. Kitartás! :)
2012. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Én tényleg szeretem, és épp ez a baj, hogy ő pedig eléggé érzékeny és félek, hogy tényleg megteszi, hogy szakít velem..és azt nagyon nem szeretném :( Köszönöm szépen, igyekezni fogok ahogy csak tudok! Remélem tényleg le tudom küzdeni :(

2012. márc. 22. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Ez intelligencia kérdése. Mármint az örökös viták. A féltékenységnek meg nem annyira a másik szeretetéhez van köze, mint az egoizmushoz, meg a bizonytalansághoz. ebben nem lehet tanácsot adni.
2012. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos utolsónak 100%-ig igaza van.
2012. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem az egésznek ahhoz van köze, hogy neked kevés az önbizalmad és (lehet, hogy tudat alatt) azt gondolod, jobbat is találhatna nálad. Ezért őrülsz meg, ha bárkivel bármilyen kapcsolatba kerül a barátnőd, mert mindenkit jobbnak látsz magadnál. Ne légy kishitű! Ha nem téged szeretne, nem lenne veled! Mindig gondolj erre! :) Az én barátom is ilyen volt fél évig, aztán próbáltuk mindketten megerősíteni az önbizalmát és ma már 22 hónapja együtt vagyunk :)
2012. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: A párom a férfi nem én,de majd próbálunk ezen is segíteni! Ebben lehet valami amit írtál..nagyon hasznos volt,köszönöm! Örülök, hogy nektek össze jött és gratulálok!
2012. márc. 23. 16:01
 8/8 anonim válasza:
Hát ha nem baszik össze vissza akkor ne féltékenykedj rá ! mert azért ha az utcán megnézi a csajokat az nem baj te is gondolom megnézed a palacsintákat :) (pasikat).
2012. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!