Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék megköszönni valamit,...

Szeretnék megköszönni valamit, egy idősebbnek, megnéznétek kérlek, hogy ez így értelmes-e?

Figyelt kérdés

A levél tartalma ez lenne:



Azt mondják, egyszer minden út véget ér. De néha úgy érezzük, mintha ez nem a vég, hanem a kezdet volna. Még ha úgy is érzed, hogy hosszú utat jártál be, hirtelen azon kaphatod magad, hogy kezdhetsz mindent elölről, hiszen minden út tele van kanyarokkal és fordulatokkal. És egy rossz lépés is katasztrófához vezethet. De történjék bármi, tartanod kell az irányt, s ki kell kövezned a saját utadat.



Ön tanított meg arra, hogy az életben, a jó dolgokat becsülni és értkelni kell, a múltból meg tanulni (a múltas dologhoz valami szövegbe illő kellene akár a rossz dolgokkal kapcsolatban, de nem tudom mit írhatnék, ha esetleg tudnátok valamit megköszönném)


Sok dolgot köszönhetek magamnak (többek közt, azt is: ez értelmes ide?) hogy annak idején tartotta bennem a lelket, és most a talpamon állhatok/kiegyensúlyozott életet élhetek ( de ide is ha van ötletetek)


Nagyon megköszönném, ha segítenéetk!


2012. márc. 8. 15:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*magának
2012. márc. 8. 15:03
 2/13 anonim ***** válasza:

Szép.

" a jó dolgokat becsülni és "értÉkelni kell" ( elütötted).

Szerintem szebb a "magának" helyett az Önnek.

2012. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Most vettem észre, köszi, hogy kijívitottad! :)


De összefüggő a mondat? Mert szerintem olyan furán hangzik.

Erre gondolok


Ön tanított meg arra, hogy az életben, a jó dolgokat becsülni és értkelni kell, a múltból meg tanulni.



a többek közt is stimmel? bele illik? bocsi de nem szeretnék a szemében hülyének tűnni :)

2012. márc. 8. 15:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó mondat.
2012. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem passzol, de szebb úgy, hogy "többek között". A "közt" az én fülemet itt kicsit bántja.
2012. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok: többek közt bele illik
2012. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Vagy estleg a múlt helyett írjam ezt ?

a hibákból pedig tanulni.

2012. márc. 8. 15:30
 8/13 A kérdező kommentje:
amúgy a végére, nem lenne értelmesebb a kiegyensúlyozott?
2012. márc. 8. 15:43
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is értelmes, de így is leírhatod:


'Ön ráébresztett arra, hogy a világban mennyi jó dolog van, amit meg kell tudnom becsülni,értékelni.

Maga tanította meg azt is, hogy a múlt mindig a hibánkra vezethető vissza, és az észre vett hibákból kell tanulni.

Voltaképpen szeretnék még arról is szót ejteni, hogy annak idején mennyi lelket öntött belém, ami által most az lehetek, aki maga nélkül nem ment volna'


Tudom, hogy oltári ciki, na de 14 évesen nem tudtam jobbat:)


14L

2012. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát, ha ezt valóban te írtad, akkor nem kell mit szégyelned, érett csaj vagy, ritka az ilyen!
2012. márc. 8. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!