Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, hogyan fogadta a férjetek...

Nők, hogyan fogadta a férjetek, hogy babát vártok (első)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
együtt vártunk a tesztre mikor kijött hogy pozitiv ujjongott. A másodiknál babánál meg lelépett.
2012. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Első: ez kemény!
2012. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első, sajnálom. :(
2012. márc. 22. 22:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom pont furdott ,amikor en megcsinaltam a tesztet ,de o nem tudta hogy csinalom a tesztet,.majd a pozitiv utan ,be mentem hozza es kozoltem vele hogy apa lesz :)annyira boldog volt hogy ugy ugrott ki a kadbol mint akit aram utott meg volna:)szorosan magahoz olelt ,alig kaptam levegot :)meg en is tiszta vizes lettem:)azota is boldog orom apa :)
2012. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

még nem került erre sor, ő nem akar gyereket.

Még én sem szeretnék (34 évesek vagyunk) és néha gondolkozunk, hogy jó lenne egy gyerek de úgy érezzük nekünk nem kell még gyerek.

Csak ne bánjuk meg 60 évesen

2012. márc. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megmutattam a tesztet csak ennyit mondott:Már megint?jol van.

A lányom 5.terheségből született,az előzőeket mint korán elveszitettük.

Az első pozitiv tesztnek még tudott örülni,de a többinek már nem.Annál nagyobb volt az öröm mikor sikerült végig kihordani és megszülni.

2012. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Munka után csináltam a tesztet, második nap késéskor. Amikor + lett, megírtam neki messengeren mert még munkában volt (beszélni nem tudtam, mert sírtam 6 év próbálkozás után), ő ennyit mondott: "tudtam, mert nem voltál hisztis mint máskor, amikor meg kell jöjjön" :)))))
2012. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

mi szerettünk volna, de mivel 3 évig nem sikerült és elég rosszul álltunk anyagilag, nem is vártuk már, azt mondta ha össze jön össze jön, ha nem akkor meg majd ha rendbe jövünk anyagilag elmegyünk orvoshoz, de elvileg minden rendben volt mind kettőnkkel.

Erre amikor tavaly novemberben megcsináltam egy tesztet késés miatt és pozitív lett, ő nem volt otthon de felhívtam, közöltem vele hogy mi újság :) tulajdonképpen nagyon örült, csak az első mondata ez volt: az fasza, és miből ?

-.-

nem ezt vártam, de miután tényleg nem igazán voltunk a pénzügyi helyzet magaslatán megértettem...először én is megijedtem, hogy pfff miből fogjuk majd eltartani, de hál istennek elég erős férjem van(lelkileg meg mindenhogyan), és azt mondta nekem semmi dolgom nem lesz csak nevelni a bébit amíg ő keresi a pénzt...ma már 5 hónaposak vagyunk, és teljesen boldogan várjuk a kicsi fiút :)

2012. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem férjem csak élettársam, de nagyon boldog volt az első perctől kezdve, holott csak 3 hónapja ismertük egymást .Kicsit bevállaltuk, de nem bántuk meg, az is igaz hogy már 30 évesek vagyunk szóval van tapasztalatunk bőven, tudtuk hogy egymást akarjuk - és a bébit. Már mindjárt 1 éves lesz :-))
2012. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi terveztük az elsőt. Mikor megtudta, hogy összejött megilyedt, de örült neki. Sajnos 22 héten elment a kislányunk.

A második babát meg már ő erőltette, hogy minnél hamarabb. Persze megvártuk, hogy leteljen a 7 hónap, és össze is jött. Nagyon szereti, simogatja a pocimat, beszél hozzá, és jobban ragaszkodik is hozzá. Nagyon fél, hogy megint elveszítjük, ezért nagyon vigyáz ránk.

2012. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!