Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Horkol a ferjetek? Zavar e?

Horkol a ferjetek? Zavar e?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Néha mikor a hátán fekszik akkor szokott, de akkor kicsit úgy fordulok hogy megbököm és abbahagyja, ha akkor horkol mikor már elaludtam akkor fel sem ébredek rá így nem zavar. Ha hallom és nem tudok aludni akkor előfordul hogy kicsit elfordítom oldalra és abbahagyja, utána már visszafordulhat úgysem ébredek fel rá :)
2012. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen, de nem zavar, mivel két emelettel lejjebb alszik külön ágyban
2012. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Külön de miert ez furaa
2012. márc. 16. 23:39
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is van horkolás,és úgyan úgy van mint az első válaszolónál.De nálunk fogcsikorgatás is van ami nagyon zavar.Sőt ha kimerül a munkában beleviszi az álmába és beszél vagy röhög.Néha frászt kapok.
2012. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Férjem nincs. De exem horkolt. Szörnyen zavart. :S
2012. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Az en parom is horkol...altalaban atforditom a masik oldalara es akkor abbamarad...ha nagyon kimerült akkor nem mindig jön ez be...aztan mikor mar en is faradt vagyok akkor mar minden idegszalamat pengeti ...ilyenkor kihuzom a feje alol a parnat..az is jo szokott lenni..aztan ha mar elalszom akkor mindegy...:-)
2012. márc. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az én férjem nem horkol, max ha náthás. Én viszont beszélek, motyogok és csámcsogok álmomban. Néha kiabálok is. De ő így szeret, meg üvöltő zene mellett is képes elaludni.
2012. márc. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen,és zavar.Sokáig a gyerekekkel aludtam, többek közt emiatt is.Oldalra fordítás,füldugó nem sokat ér...

Nem minden éjjel alszunk együtt, mert hol én,hol ő éjjeles.

Egyedül jobban ki tudom aludni magam..

2012. márc. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

Az én párom szörnyen horkolt. Olyan is volt a horkolásában, hogy majd 1 percig nem vett levegőt, majd felhorkantott.

Kiderült, hogy ez nála betegség, a légcsöve gyenge és összeszorul neki éjjel, ezért nem tudott levegőt venni és mikor horkantott, akkor mikró ébredései voltak, így soha nem tudta rendesen kipihenni magát, állandóan pisilni járt éjjel, meg minden féle bajt is okozhatott volna neki, a magas vérnyomáson keresztül, agyi és szív problémákig.

Azóta ilyen lélegeztető szerű géppel alszik és nincs probléma ezzel.

Amúgy zavart, igen, mivel elég durva volt, amikor hirtelen felhorkantott, volt, hogy félálmomban megijedtem és felsikkantottam, annyira váratlanul ért. Nem egyszer véletlen bele is rúgtam, mert úgy összerázkódtam a hirtelen jött zajtól. :)

2012. márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Rettenetesen. És rettenetesen zavar is. Külön alszunk, ő lent a nappaliban, én az emeleten. Így is sokszor fölhallatszik. Kipróbáltunk mi is sok mindent, de nem segített.

Viszont biztos vagyok benne, hogy ez már betegség, sokszor van légzéskimaradása. Persze orvoshoz nem akar menni. Férfiak...

2012. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!