Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy a szakító...

Az lehetséges hogy a szakító fél büszkeségből nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés
3 hete szakítottak velem,de úgy érzem hogy amikor szakított akkor még szeretett engem.Az elválás is úgy történt,mintha nem végleges lenne,láttam rajta és éreztem hogy talán ő sem gondolta ezt komolyan,szóval nem tudom mire vélni a dolgot.Valahogy azt éreztem rajta hogy talán ő sem így akarná ezt a dolgot.Nem tudom mit csináljak,mert úgy érzem hogy még lenne jövőnk egymással,de mivel engem dobtak ki,nem tudom hogy merjek e kezdeményezni.?Vagy esetleg várjak e hátha ő jelentkezik,ismerem és tudom hogy ugyan úgy szenved ahogy én.A szakítás oka nem megcsalás volt.Egyszerűen csak túl sok volt a vita mostanában,és ráadásul olyan dolgok miatt ami előbb vagy utóbb megoldódott volna,nem azért voltak a viták mert hogy a személyiségünk nem passzol,hanem túl sok volt a gond,ami előbb utóbb mególdódott volna.
2012. márc. 23. 08:52
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
3 hete se én se ő nem keresett engem.
2012. márc. 23. 08:52
 2/35 anonim ***** válasza:
amikor engem ejtettek akkor én soha nem kezdeményeztem, mert ha szakítottak velem úgy véltem hogy nem kellek minek fussak olyan szekér után ami nem vesz fel. amikor én szakítottam (vagy inkább csak hiszti, hirtelen felindulás volt) felkerestem az illetőt mert hiányzott, én lehiggadtam letisztultak a dolgok. a legtöbb idő ami így eltelt az 1 hónap volt. van még esély hogy keres, de soha nem lehet tudni mi játszódik le a másik fél fejében.
2012. márc. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a cipőbe járok, csak nekem még két hét telt el. Nem hív,igaz hogy ő most kinn van külföldön.
2012. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy büszkeség miatt nem kezdeményez. Ha én szakítottam az exemmel, simán felkerestem, ha megbántam. Ha viszont velem szakítottak, tartottam magam.

Nem keresném a helyedben.

2012. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy büszkeségből nem keres.Lehet hogy szeret de tudja hogy hosszútávon enm müködne a dolog.Minden kapcsolatban vannak viták,ha ugy könnyebb a problémát megoldani hogy szakitunk akkor annak a kapcsolatnak semmi értelme.

Tegyük fel ezek a gondok megoldódnak,és mi lessz ha ujjak jönnek?akkor megint szakitás meg kibékülés?

Van olyan hogy két fél nagyon szereti egymást de csak addig mig minden szép és jó,ha probléma van inkább a külön utat választják.

2012. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
És szerintetek mennyi időnek kell még eltelnie hogy esetleg keres?Az a baj hogy hibásnak érzem magam én is hogy idáig jutottunk.Én elismertem a hibáimat,talán ő is magába nézett nem tudom..Az a baj hogy szeretem őt és azt érzem hogy félre kellene tennem az egómat és próbálkozni nála,vagy legalábbis meg keresni.Az a baj hogy a szakítás menete is olyan bizonytalan volt részéről.Szóval úgy éreztemés láttam rajta hogy igazából ős sem ezt szeretné valójában.Nagyon tanácstalan vagyok.Szerintetek várjak még 1-2 hetet?Vagy felkeressem?Attól félek ha nem keresem akkor tovább lép.
2012. márc. 23. 09:21
 7/35 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő?
2012. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

ma 09:21


A problémák már fennt álltak régebb óta,nem egyből akart szakítani de gondolom elfogyott a türelme.Valahol megértem és tudom hogy én is hibáztam dolgokban,bár ő bevallotta hogy türelmetlen volt hozzám.Az a baj hogy így vissza gondolva,tényleg olyan dolog miatt történt a szakítás ami megoldhatólett volna és alapjáraton semmi gond nem lenne köztünk.

2012. márc. 23. 09:24
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem én a férfi vagyok
2012. márc. 23. 09:25
 10/35 anonim ***** válasza:
Úgy már más egy kicsit. Akkor hajrá!
2012. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!