Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért illendő/kellene átadni...

Miért illendő/kellene átadni egy kisgyermeknek az ülőhelyet a buszon vagy más közlekedési járművön?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésben terelődött erre a szó, szóval miért?
2012. márc. 23. 16:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
33%
És ahoz milyen pofa kell,hogy a munkából hazafelé tartó nő (velem szemben ült,én nem láttam a felszálló gyerekes anyát) felállt,udvarias volt és leült az 5 év körüli gyerekével.Ő miért nem tudott állni??És mentek 2 megállót,és utána még csak azt sem mondta,hogy köszi,gyere vissza leszállunk....Hülye paraszt,látszott a fején,én át se adtam volna.(és ő volt a leghájasabb:))
2012. márc. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
36%
Nem lenne elég h csak a gyerek üljön le? Nem természetesen.
2012. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
55%

Remek! 19 szerint ne szüljön senki, mert Budapesten rossz a közlekedés és sok a bunkó ember. Tök logikus.

Azért mert neked rossz a térded dögöljön meg más is. Persze. De senki ne mondta, hogy rossz térddel feltétlenül Te add át a helyet, bizonyára van ott más is rajtad kívül. Összességében most nem csak rólad van szó.


Egyébként meg nem az óvodáskorú gyermekekről beszélek, hanem az annál kisebbekről. Az óvodások már elég nagyok, nekik én sem szoktam minden esetben átadni a helyet, ráadásul olyan mozgékonyak, hogy nem is akarnak sokszor leülni. Rengetegen vissza is utasítják a felajánlást. Öregek is, főleg ha tudják, hogy csak pár megállót mennek.


Nem mindenki olyan udvariatlan mint egyesek.


Szomorú látni, hogy ennyi buta, rosszindulatú, megszomorodott ember van, aki nem fáj az, ha mások helyette ülnek 15 percet. Hihetetlen.


Ez az élet más területein is megmutatkozik. Mindenki utálja a másikat valamiért, ha nincs miért kreálnak maguknak valami okot.


Öröm ebben az országban élni. Megértem azt aki külföldre költözik, csak az baj, hogy így egyre kevesebb a normális ember itthon. Reggel is borzalmas azt a sok utálkozó pofát nézni az utcán, villamoson...pont akik nem adják át a helyet az arra nyilvánvalóan rászorulóknak.

2012. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
74%

Én nem ülök le BKV-n, mert

1: koszos

2: biztos van akinek nagyobb szüksége van rá, hogy üljön

(ezt értem mindenkire, aki bármilyen okból le akar ülni. én szívesen ácsorgok)

2012. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
83%
Én kisgyereknek mindig átadom, sz*r lehet seggeket látni, bármerre fordul...
2012. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
79%
De ha ülve akkora, mint állva, akkor is csak seggeket lát.
2012. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!