Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a férjemmel. Mit...

Összevesztem a férjemmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor "szapul" a családja mindenféle hülyeséggel. Pl. szülés után sajnos volt egy műtétem, 3 hetet voltam kórházban, elapadt a tejem, akkor azt hallgattam. Amikor a lakáshitelt megduplázták, na azért is én voltam a hibás, de még sorolhatnám. Múlt hétvégén is kiborítottak, de a férjem soha nem szól neki: "úgy sem értenék meg". A pontot azzal tette az i-re, hogy ma kiderült, hogy nem ment be vizsgázni a fősulin az egyik vizsgájára, pedig 1 hetet tanult, szabit vett ki, és persze nekem azt hazudta, hogy bement, és ez miatt valószínű kicsúszott egy félévet. Ez a suli költségtérítéses, és azért hitelek, kisgyerek mellett kifizetni még egy félévet nem egy leányálom, de nekem az fáj a legjobban, hogy átcseszett. Nagyon összevesztem vele ez miatt, meg ugye a családja miatt amúgy is ki voltam bukva. Megfordult a fejemben a válás is.

Én fújtam fel nagyon a dolgot? Vagy jogosan vagyok felháborodva?


2009. jún. 13. 21:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

És mielőtt valaki letámadna: nem vagyok egy hárpia, eddig is mindent meg tudtunk beszélni, ezért nem értettem, hogy miért kellett átvágnia.


A családdal meg nem tudom, mit csináljak. Talán tényleg az lenne a megoldás, ha én nem mennék hozzájuk. Csak az a baj, hogy én egy békés ember vagyok, és nem akartam rossz viszonyt velük, ezért nem is léptem föl erélyesebben.

2009. jún. 14. 13:25
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A családdal nem kell veszekedni. Ha akarnak, jönnek, de akkor tartsanak tiszteletben. Ha nem tanusítanak tiszteletet, ne jöjjenek a házadba. Te meg ne menj hozzájuk egyáltalán, ha annyira nem tetszel nekik.

Én a sulit nem fizetném tovább ebben az esetben a férjemnek. Kidobott egy csomó pénzt az ablakon a felelőtlen viselkedésével.

Ennyi, aztán elválni nem kell, ha szereted!

2009. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!