Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Férjemmel...

Most mit csináljak? Férjemmel összevesztem, nyaralni akar menni Görögországba, ezzel nem lenne semmi baj ha nem repülővel mennénk semmi pénzért nem ülnék fel rá.

Figyelt kérdés
Erre elkezdett üvöltözni velem hogy mivel menjünk így meg úgy..stb aztán azt vágta a képemhez hogy unalmas némber vagyok.. én meg pofon vágtam.. amit nagyon de nagyon megbántam.. most elment és írt sms-t hogy nem jön haza ne várjam... most nagyon szégyellem magam:( 24N
2010. júl. 2. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Most mit csinálj? Hát gondold át, merre megy ez a kapcsolat. van e értelme. És nem a görögországi út miatt,vagy a félelmed miatt, hanem hogy milyen viszonyban vagytok, ha nem képes tolerálni, hogy te félsz és megsért.

és érdemes a te oldaladon is elgondolkodni, hogy egy ilyen szitura miért pofonra reagálsz.

Ebben a kapcsolatban erőteljese problémák vannak, különben ilyesminek a lehetősége fel sem merülne.

És igen, ilyen helyzetben a pasik így lépnek, nem mennek haza.... ez is csak azt jelzi, gondolkodnod kéne, megy e ez a kapcsolat. mert ez sem megoldás.

28/N

2010. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

Ne haragudj, de én biztos nem szégyellném magam... Szégyellje ő magát. Unalmas némber? Roppant kedves férjed van. Én is rettegek a repüléstől, jelen álláspontom szerint soha nem is fogok felülni rá. A párom viszonylag sokat repül, néha próbál finoman meggyőzni, h ne féljek, de semmit sem erőltet. Voltunk kint együtt Brüsszelben, a kedvemért kocsival mentünk, mert tudja, h félek és szeret annyira, hogy nem akarja, h feldobjam a pacskert félelmemben. :)

Szóval, lehet, h a pofon kicsit sok volt, de a le "unalmasnémberezés" sokkal durvább. Szerintem.

2010. júl. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Más meg örülne hogy a férje ilyet akar. Szerintem hagyd ott és keress egy hozzád illő otthonülő gyáva embert. Szerintem a házból se lépj ki mert a fejedre esik egy tégla.
2010. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez megint tipikus ágyúval lövünk verébre. Beláthatod hogy a fenének van kedve egy napot végigülni busszal, ő meg beláthatja, hogy soha az életben nem ülnél repülőre. Ergo kell egy köztes megoldás, közelebbre menni autóval. Azért verekedni nem kellett volna, de most már mindegy. Nyugi hazajön, bocsánatot kérsz a pofonért ő meg a némberezésért és szépen megoldjátok ennyi. Jóhogy már nem elválunk ennyi miatt.
2010. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
az erőszak nem megoldás. és szerintem ugyanolyan gáz ha egy nő üti meg a férfit mint mikor a férfi a nőt. mondd meg neki hogy ne haragudjon hogy pofonvágtad de nagyon bántó volt amit ő mondott. amúgy meg ha anniyra nem akarsz repülni ő menjen repülővel te meg busszal.. így mindenkinek teljesül a kívánsága. vagy menjetek belföldre :)
2010. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%

18:55 nem az a baj, hogy ilyet akar te nagyokos, hanem hogy mindenáron és nem enged belőle, sőt még sérteget is, ha nem úgy alakul.

Ha neked jó egy erőszakos, önző férj akkor hajrá.

2010. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Már ne is haragudj, de nem értem, miért nem akarsz felülni a repülőre. Az egy élmény. Az meg, hogy sok katasztrófát látsz a tévében bőven nem azt jelenti, hogy nagyon veszélyes is. Még mindig az egyik legbiztonságosabb (és leggyorsabb) módja az utazásnak.


Én például semmi pénzért nem zötykölődnék 8-12 órán keresztül egy buszon. 1-2 órát összezárva más emberekkel meg kibírok.


Úgyhogy gondolkodj el a dolgon te is. Mondjuk az is igaz, hogy az ő reakciója meg kicsit szélsőséges volt...

2010. júl. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én elmennék vele, de csak nem repülővel... mondtam neki a busz megoldást... de ő meg így nem fog menni..:( akkor mondtam neki hogy menjünk horvátba autóval.. ő nem... nem tudja elfogani hogy nem ülök fel a replőgépre? amúgy egyáltalán nem keresek otthon ülő embert mert én sem vagyok az.
2010. júl. 2. 19:01
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy megsértett még nincs jogod felpofozni, ez tény. Tanuld meg az idegesítő szituációkat kezelni. Kívánom hogy ennél nagyobb sértést ne kapj életedben, ez nem volt valami durva.
2010. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

nem értem, hogy nem veszitek észre magatokat, ugyanazt csináljátok mint a férj, egyszerűen nem jut el az agytokig, hogy nem akar repülőre ülni és kész.

ha te nem szereted a káposztát, akkor nem zavarna, ha azért is rád akarnák tukmálni, mert az másnak olyan finom és akkora élmény?

Néha kicsit túl kéne látni az orrotokon és meglátni a másik szemszögét is.

Szemellenzőket le.

2010. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!