Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap összevesztem a férjemme...

Tegnap összevesztem a férjemmel, azóta nem jött haza. Szerintetek ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kisfiam utolsó volt a bölcsiben, pedig közel van a munkahelyéhez, bármikor ki tudna menni érte, de ő inkább elment a haverokhoz, pedig tudta, hogyha én megyek érte utolsó lesz.
2011. máj. 13. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
:(((((((Nem ment haza?És a gyereken "veri" le a dühét?Milyen "apa" az ilyen???Még az hagyján hogy vita volt,de ne a gyerek igya meg a levét!!!Meg nehogy már rohanunk a haverokhoz!!!Én az ilyet nem értem,ha valakinek családja van akkor az az első!Nem pedig durcizunk és nem megyünk haza!És ha Te is megtennéd ezt?Mit szólna?De Te nem teheted,mert Neked van egy gyereked!!!
2011. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

:(

Hát sajnos ez nálunk is így van. Páromnak is minden fontosabb, mint mi. :( Szereti a gyereket (még csak 7 hetes)de nem tud vele mit kezdeni, nem is igazán érdekli. Sok pénzt ad haza, vegyek meg mindent a gyereknek, mert azt hiszi, azzal minden el van intézve.

Azt tudod egyébként, hogy merre jár a férjed? Mindenképpen meg kell beszélnetek a dolgot, mert nem szabad, hogy a kapcsolat rovására menjen, hogy az egyik fél egy kicsit lazábban veszi a dolgokat.

Szerintem ne vitázz vele, próbálj meg nyugodtan beszélni vele. Ha lehet.

2011. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Ezért vesztél össze vele? Mert ez így önmagában nem tűnik olyan nagy bajnak (vagyis az, persze, csak lehet jobban leszidtad, mint kellett volna, én pl. hajlamos vagyok ilyenekre).


Ha rendszeresen csinálja ezt, akkor mindenképpen el kellene vele beszélgetned. Egyébként most hol van, nem tudod elérni telefonon, vagy valahogyan?


Szerintem a legjobb az lenne, ha leülnétek megbeszélni azokat a dolgokat, amik zavarnak, hiszen csak ti oldhatjátok meg ezeket. A gyereknevelés közös feladat, oldjátok meg, hogy mondjuk egyszer te mész a kisfiúért, egyszer ő. Ilyenkor természetes, hogy a haverokra egy kicsit kevesebb idő jut, de ha mindketten kiveszitek a részeteket a feladatokból, akkor erre is maradhat idő.

2011. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ó, akkor lehet félreértettem a kérdést, ez már a veszedkés következménye volt. Ebben az esetben rosszabb a helyzet... ne a gyerek igya meg a levét a veszekedéseknek. Próbáld vele megbeszélni a dolgokat első körben.
2011. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen ezért vesztem össze vele. Még sosem volt utolsó.

Nekem ez olyan volt, mintha minden fontosabb lenne a gyereknél. És megbeszéltük, hogy ő fogja elhozni, és mégcsak nem is szólt, hogy nem ment el érte.

2011. máj. 13. 20:42
 6/19 anonim ***** válasza:

Telón nem tudod lérni?

esetleg hívd a haverjait, rokonait.

Persze ne mond el hogy összevesztetek, csak pl kérdezd meg hogy nincse ott mert nem tudod elérni pár órája ment el, éspl elvitte a kocsit amit kéne...

2011. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy meg is beszéltétek, hogy elhozza? Ez azért már egy kicsit sok... és akkor még ő lép le? Nem tudod elérni?
2011. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne hívd fel, várd meg amíg hazaér. Úgysem megy haza előbb, már csak azért se. És jól értelmezem, hogy akkor tegnap éjjel nem is volt otthon? Hát én kizárnám még egy hétre az tuti. Már bocs, de ott rohadjon meg az ilyen ahol van!
2011. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem akarok ítélkezni, de az én apám volt ez a kategória illetve a nagybátyáim jutottak eszembe, ha a férjed olyan kicsit is, mint ők, akkor gyújts örömtüzet és reménykedj sosem látod. Mert ők pocsék apák, férjek, emberek.

Jó mondjuk én éreztem hátrányát mert édesanyám mindent megtett, hogy pótolja, de a nagybátyáim gyerekei mind elvesztek, nem a nagybátyáim, az anyjuk hibájából, az is igaz. De mindenképp pocsék ilyen apa mellett felnőni. Meg téged is felőről.

2011. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Este 10-kor hazajött, de hozzám se szólt, vagyis csak annyit kérdezett, hogy minek kérdeztem meg az anyukáját, hogy tud-e róla valamit. Nem tudom, hogy mit csináljak, annyira szomorú vagyok...
2011. máj. 14. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!