Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idén nyáron se megyünk sehová?...

Idén nyáron se megyünk sehová?! Már előre fáj a szívem ezt mondani a gyerekeknek.

Figyelt kérdés
Sajnos, egyedül nevelem a két gyermekemet, és már most látom, hogy nem fogok tudni egy fizetésből egy nyaralást kiszorítani. Aki hasonló cipőben jár,mit tervez nyárra?
2012. márc. 25. 00:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én már 7 éve nem nyaraltam sehol. Most 20 éves vagyok és bár nem járok hasonló cipőben, mert még nem vagyok anya, de azért ez nem tragédia. Persze, jó volna-jó volna, de ha nem fér bele, akkor hidd el, hogy meg fogják érteni a gyerekeid. :)
2012. márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
Hány évesek?
2012. márc. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
8 és 14 évesek.
2012. márc. 25. 00:19
 4/29 anonim ***** válasza:
30%
Aquapark?
2012. márc. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Akarnak egyáltalán nyaralni menni? Én világéletemben utáltam a nyaralásokat, mert rosszul vagyok, ha rám süt a nap, és a vízpartot is unalmasnak tartom, a szüleim meg még számon is kérték rajtam, hogy ők mit biztositanak nekem, én meg még csak nem is örülök. Nehogy ebbe a hibába ess, hogy olyanon munkálkodsz, amit a hátuk közepére sem kívánnak!:)
2012. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

A 14 éves inkább attól akadna ki, ha anyussal kellene menni valahova. Mert az gáááááz abban a korban már. Hidd el az ennyi idős inkább megfő otthon, mint az anyjával meg a kistesójával kelljen pancsikolni valahol.


Amúgy a megoldás valami közeli tó/folyó, vonat, egy hétvégére a legfapadosabb nyaralót kibérelni, leviszed ugyanazt, amit otthon főztél volna meg és kész. Nem kell semmi extrára gondolni, nem kell hotel, meg panzió meg tök tudja, helynek sem felkapott kell, csak valami vízpart. Ezek tényleg NAGYON olcsók.

2012. márc. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 25. 01:28
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Budapestiek vagytok?

Ki lehet menni kirándulni minden nap pl. egy héten át, vagy hosszúhétvégézni: kimenni sétálni, játszóterezni, heverni a Népligetbe, Orczy-kertbe vagy a Margitszigetre, elnyalni ott egy fagyit, vagy uszodába menni - ott is ki lehet menni napozni, ha valaki szeret -, vagy korizni, libegőzni, siklózni, Állatkertbe, cirkuszba stb. Drágább mint a hétköznapi élet, de jóval olcsóbb, mint a nyaralás.

Meg vannak napközis táborok a műv.házalban, ha a gyerek szeret közösségbe járni, akkor oda be lehet fizetni, olcsóbb, mint a nyaralás. Iskolai tábort nem szerveznek?

Én inkább ilyenre, meg tanfolyamokra szeretek menni nyáron, pl. intenzív tánctanfolyam, úszás, stb.

2012. márc. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
1997-ben nyaraltam utoljára.., felnőtt vagyok.
2012. márc. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

Menjetek el satorozni a lakohelyetekhez kozeli vizpartra 2-3 ejszakara. Ha nincs satorotok kerjetek egyet kolcson ismerostol, kell meg egy bogracs es indulhat a moka. :) Igy a szallasert nem kell fizetni a kajat meg lenyegeben otthon is megennetek amit ott elkeszitesz. Keszits olcso, egyszeru eteleket pl. paprikas krumplit, lecsot, porkoltet, bogracsos tarhonyat stb. Reggelire vihettek valami konzerves etelt pl majkremet, este meg lehet sutni a tuznel hagymat, virslit, kolbaszt, krumplit stb.


Regebben nekunk se volt penzunk nyaralasra de en a satorozasnak is nagyon tudtam orulni gyerekkent. :))))

2012. márc. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!