Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért szakadt meg a kapcsolatunk?

Mért szakadt meg a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Még a gimis éveim alatt volt egy fiú barátom, mármint barát barát, nem járást értem ez alatt. Elkerültünk mind2en egyetemre, fősulira, még az elején működött valamennyire a kapcsolattartás, aztán szépen abbamaradt. legutóbb pár hónapja kerestem meg, hogy fussunk már össze, beszéltünk is egy keveset futtában, csak hogy kivel mi történt. Szülinap, névnap, karácsony egyebekre írunk egymásnak, ezen kívül hiányolom, hogy sosem beszélünk..vajon oka van ennek, hogy nem keres sosem? nem szerettem volna vele megszakítani a kapcsolatot, annyi mindent megtudtunk beszélni:( most nem értem mi változott. jó elfoglaltak vagyunk mind2en, de hát..azt hiszem volt olyan is, hogy írtam neki valamit, és nem válaszolt rá, amúgy meg felköszönteni felköszönt, és van hogy 1-2-szer rám írt, de ennyi a 4 év alatt.

amúgy meg ha beszéltünk, akkor nem láttam rajta, hogy ne akart volna beszélni velem.

nagyon sok mindent megtudtunk beszélni tényleg, meg sok problémám volt/van és mindig neki meséltem el mindent, olyanokat is, amit senkinek sem mertem és ő is ugyanígy. mi változott? keressem?


22/L


2012. márc. 25. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Szia, a fiúknak sokszor nem fontos a kapcsolattartás, mert nem abból nyerik az értékességérzésüket és sikerüket, önbecsülésüket, hogy jó kapcsolatokat tudnak ápolni - ellentétben a nőkkel.

Ezért ez nincs a fontossági listájuk élén, és jelenleg a fontossági listája élén lévő dolgok kiszorítják ezt.


Ne vedd a Magad kudarcának, hiszen egy kapcsolat sikere 50%-ban a másik emberen múlik! Nem tudsz HELYETTE AKARNI! :)

2012. márc. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a barátnője nem nézi jó szemmel,hogy kapcsolatban van veled. Ezért távol tartó.
2012. márc. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nincs barátnője, mint ahogy nekem sincs aki akadályozná a kapcsolattartásunkat.
2012. márc. 25. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!