Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit választanátok:...

Férfiak! Mit választanátok: hobbit vagy a családot?

Figyelt kérdés

Párom focizni jár. Vagyis csak meccsekre, mert az edzéseken nem vesz részt. Az edző megmondta neki, hogy jár rendesen vagy ne menjen egyáltalán. (Sokszor 1 órát utaznak, és a párom alig játszhat 5-10 percet a pályán)


Heti 4x van edzés (hétfőn,kedd,csütörtök,péntek) plusz vasárnaponként vannak meccsek, ami azt jelenti, hogyha másik városban játszanak, 10 körül indulnak és este 7 körül érnek haza. Ha a közelben játszanak akkor délben vagy 1kor indulnak és 6-7 felé érnek haza.


Reggeltől estig dolgozik, sokszor nem ért haza mire kezdődtek az edzések, ezért nem is járt le.

És szívesebben töltötte velem azt az időt.


Nem akarom, hogy lemondjon a fociról. De hétköznaponként nem sok időnk van egymásra, sokszor szombaton is dolgozik, így csak a vasárnap marad kettőnkre.


2012. márc. 25. 17:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
34%
Egy biztos.Nem lehet ilyen döntés elé állítani.Ha konkrétan választás elé állítanál,én is a focit választanám.
2012. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Nem én kértem, hogy válasszon, hanem az edző.

Én csak annyit mondtam, hogyha heti 7 napból 1 nap (vagy annyi sem) jut egymásra, ne várjon hosszú kapcsolatot.

Bocsi, önző vagyok, de egy működő kapcsolathoz nem elég, hogy élünk egymás mellett.

2012. márc. 25. 17:59
 13/38 anonim ***** válasza:
65%

EZ ÍGY MI?


Aki inkább focizgat, mint gyereket nevel, az nem is alkalmas arra, hogy családot alapítson...

2012. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
24%
Nonszensz.Alapvetően a te logikád szerint hétköznap nem jut idő a másikra,de ezzel mindenki így van, mert dolgoznak,nyilván nincsenek egész nap együtt.Hétvégén meg azt mondod,hogy szombaton is dolgozik sokszor.Ez csak nem vetheted a szemére,hogy ezek után elmegy focizni, sportol.Egyébként burkoltan így is választás elé állítottad,amit írtál az pont ezt tükrözi.De ha neked így nem felel meg,akkor szakíthatsz,nem tart vissza semmi.
2012. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen igaza van az edzőnek. Nincs bajáratva, bármikor eshet, csúszhat úgy, hogy egy életre maradandó sportsérülést szerez magának.


Csak a foci érdekli a férjd? Más sport nem?

2012. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
65%
Azért az 5-10 percért hanyagolja el a családját?
2012. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne focizhatna a környékbeliekkel ritkábban?


Jól működő párkapcsolathoz 2 ember kell,nem 1 és egy másik aki sosem ér rá,mert vagy dolgozik vagy a hobbijával van elfoglalva.

Amig nem volt párom,heti négyszer edzés,kétszer box,egy este a haveroké,hétvége egy napközben a szüleimé.

Nem várhattam hogy ezt bárki elviselje,hogy sosem érek rá.

Igy heti egy este edzés,egy este box,egy este haverok,de oda ketten megyünk,szüleimhez is ketten,többi kettőnké.


Ha a heti 4 foci és a vasárnap is focit választja,akkor nem fogok csodálkozni ha te is keresel elfoglaltságot.Mondjuk egy olyan férfit,aki törődik is veled.

30/F

2012. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Reggeltől estig dolgozik. (beépítő)

Mire hazaér, hulla fáradt. Vacsora, fürdés és max 1 óra és alszik. Ez megy hétfőtől péntekig. Szombaton ha dolgozik, akkor is reggeltől késő délutánig. (4-5)

Ha nem dolgozik, akkor együtt töltjük a napot.

Vasárnap megreggelizik, pihen, kicsit beszélgetünk és megy focizni. Mikor hazaér fáradt, eszik, 1-2 órát még tévézünk aztán alvás, mert másnap kora reggel meló.

2012. márc. 25. 18:13
 19/38 anonim ***** válasza:
35%
17:52 én meg őszintén sajnállak, hogy így fel tudod magad idegesíteni azon hogy egy idegen hogy éli - a megjegyzem - ártalmatlan életét... :) Nekem az nem élet, hogy egész nap dolgozok mint az állat, aztán hazamegyek, hogy a családnak "dolgozzak". Jellegtelen, semmi nincs benne ami csak az enyém lenne, milliárdnyi ember él így, én nem vágyok ilyen lenni. Problem?
2012. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Eleinte mikor járt edzésre, akkor többet játszhatott.

Most vannak újak, akik tudnak járni edzésre (20-22 évesek akik tanulnak vagy 8 órában dolgoznak), most őket teszteli az edző.


A focicsapatban a páromon kívűl 2-3 embernek van családja, a többi egyedülálló/elvált. Meccs után meg beülnének sörözgetni, beszélgetni. Akit otthon nem vár senki, az biztos jól érzi magát.

De a párom pl. sietne haza hozzám, de ha busszal mennek, mindenkit meg kell várni. Ezért szokott későn hazaérni.

2012. márc. 25. 18:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!