Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nagymamámmal?...

Mit csináljak a nagymamámmal? Az őrületbe kerget!

Figyelt kérdés

Vele élek amióta az eszemet tudom, jelenleg megint nála élek a párommal mert nem engedett minket anno albérletbe, erősködött hogy költözzünk ide. Terhes vagyok, csináljuk a kis házunkat h letudjunk költözni minél előbb. De annyira bosszant azzal h védeni akar mindentől, mintha direkt idegesítene! A múltkor kiszedegette a kajámból az égett darabokat mert h én meghalok tőle vagy én nem is tudom mit hisz... most mondtam neki h mennék fürdeni, ő éppen bent volt kérdezte h ki sikálja-e a kádat? mondtam h nem kell. Erre mondja h de ő mindig kisikálja ha fürdik meg utána is (ez napi két sikálást jelent akkor) Mondom h nem kell, papucsban fürdök. Mondja h jah jó, jó, akkor máris mehetek. Erre hallom h spricceli a tisztítószert. Annyira felidegesített h lementem zuhanyozni a kis házba. Azt mondta h látta h piros gombák vannak a kádba, mondom h tegnap fürödtem, kizárt. De hogy 6 óra alatt keletkeznek a gombák. Mondom papucsba fürdök. Nem számít, ha rámegy a víz. Ő az akinek bármit mondhatsz lehazudja a csillagokat az égről h igaza legyen!


Párommal beszélgettünk tavaly nyáron az udvaron! h ha lejár majd a telefonomról a hűség, akarok-e majd aláírni megint egy évet és akkor kapok 0 ft-ért egy telefont. Mondom h nem, mert jó a mostani. Ő meg kérdezte h miért, elkezdtünk erről beszélgetni aztán kimentünk a mekibe enni egyet. Mamám utánunk jött hisztizve h ő tudja h mi alá akarunk írni megint 2 év hűséget meg ne próbáljuk. Ott üvöltözött velünk h mégis mit képzelünk. Megpróbáltuk neki elmondani h csak beszélgettünk de nem engedte végig mondani. A végén megkértem a testvérét telefonon h beszéljen vele. Ő lenyugtatta de a testvére is neki hitt mert h mi most akarunk venni egy telefont. A napokban erről volt szó és kitalálta h mi tényleg vettünk akkor egy telefont.... Az állam leesett..


Aztán nemrég voltam a védőnőmnél (aki anyukámnak is a védőnője volt) és mondta h úgy érzi mama ráakaszkodott anyámra, nem hagyta őket élni. Én ezt elmondtam mamámnak és ő kitalálta h apám beszélt a védőnővel h ezt mondja nekem és uszítson mama ellen. (mellesleg utálja apámat, anno kitalálta h apám pedofil és h az erkélyről lógatott engem ki csak azért h ne kapjon láthatási jogot) Anyámnak már azt mondta h a védőnő szerint mama miatt mentek szét anyámmal.


Mit lehetne vele csinálni? Nem érti meg szépen h hagyjon békén engem, h ne szóljon amikor kimegyek köntösbe h öltözzek fel, úgy viselkedik velem mintha csecsemő lennék. Tudom h csak jót akar, de az olyan esetekkel amiket fent leírtam, akkor kikészít! Nem akarok rajta folyton idegeskedni? Mit csináljak vele???


2012. márc. 26. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni vele. Tudom hogy ideg feszítő lehet,de csak idős már,és csak a mamád. Majd ha egyszer nem lesz, akkor majd hiányozni fognak ezek a hóbortjai.
2012. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő megváltozni nem fog, igyekezzetek a házzal, hogy minél hamarabb elköltözhessetek. Ha oda szülöd a babádat akkor még többet fogsz idegeskedni!
2012. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tessék.. már anyám hívott h beszéljen velem mert megint én vagyok a hülye! Most elmagyaráztam mi történt, persze anyu is nekem ad igazat. Ez rendszeres, ahányszor összeveszek vele hívja az egész családot h milyen hülye vagyok megint. (dédimamám, 2 testvére meg anyám)
2012. márc. 26. 15:06
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudunk igyekezni se mert a 40 éves fia lent van és döglik egész nap, és persze azt nem lehet h ide hívok 4-5 embert és felpakoljuk neki a cuccait a padlásra. Nem, akkor is mi vagyunk a rosszak. Mellesleg nem olyan öreg 55 éves. Azt nem értem miért kell kitalálni dolgokat?!

Ne haragudjatok, nagyon ideges vagyok, nem tudok tiszta fejjel gondolkodni, ráadásul el is fogok késni.

Jah a múltkor elkísért a dokihoz, terhesgondozásra, nem engedett leülni a székre mert az bacis.

2012. márc. 26. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ki az általad leírtakból, hogy az a bizonyos kis ház, ahová költözni akartok, ott van a nagyi közelében. Biztosan meggondoltátok ? Ha megszületik a baba, sokkal több mindenbe fog beleszólni, csupán csak jóindulatból, vagy azért, mert ő jobban tudja, több a tapasztalata.
2012. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

55 évesen 40 éves fia van és lassan dédunokája? Kemény...


Jó korán elmentek nála otthonról.

2012. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagymamám is ilyen,fel kell fogni,és nem kell háborogni vele.Hagyd rá,aztán kész.
2012. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a családjukban az volt a szokás h fiatalon kell szülni, meg régen am is fiatalon szültek. 17 évesen ment férjhez is.. Anyám is 18 évesen szült engem.
2012. márc. 26. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!