Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem jövök ki a...

Egyszerűen nem jövök ki a nagymamámmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve költöztem ide,mindennel baja volt,oké nem mindig dolgoztam és itthon feküdtem,ezt a részét teljesen megértem,viszont most jöttem haza Németországból,2 hónapot voltam kinnt,a belemet is kidolgoztam,tehát ezzel nem lehet kifogása,most 1 hónapot itthon leszek,viszont most olyanokba köt bele,hogy miért jött ki a lepedőből a dunyha .. ? könyörgöm most ez mi ? ezenkívűl,hogy miért szabadidőben alszok télen és nem pizsomában,azértm ert baszik fűteni a lakást,mert drága a gáz,ez rendbe is van,de akkor ne csodálkozzon ha nem pizsomában alszom ...

nemtudom mit tegyek ?

22/F


2011. dec. 6. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Hú,előbb azt hittem,hogy kamaszkori gondok,de látom már 22 vagy,nem az!

Ha leülnél mindezt megbeszélni vele?A szüleiddel jóban van a nagyi?Lehet,hogy a probléma oda vezethető vissza...

(Hány éves a nagyi?)

2011. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Muszáj ott laknod vele??
2011. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szüleimtől 2 éve költöztem el,mert anyám eléggé elviselhetetlen típus,meg persze hazudnék,ha azt mondanám,hogy nem voltak gondok.

Szóval ideköltöztem,és most igazából németben dolgozok,szóval 4 hetet ott,1 hetet itthon vagyok,felesleges lenne albérletet fizetni ezért .. szóval nem nagyon van más lehetőség.

Próbáltuk már megbeszélni,leülni,de semmi,olyan felesleges dolgokon problémázik,hogy az vicc .. és szerinte én vagyok a hibás,meg én morgok,holott ez nem így van,mert ha észrevenné magát leesne neki,hogy baszolút ő vesz fel ilyen hülyeségeket,hogy kicsúszk alváskor a lepedőből a dunyha ..

2011. dec. 6. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig ha nála laksz neked kell alkalmazkodni. na nem azt mondom, hogy aludj pizsamában, hanem tűrd el a kötözködését. Ezek nem akkora problémák, amiket nem lehetnek tisztelet tudóan elengedni a füled mellett.
2011. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megbocsáss, de ha senkivel nem jössz ki, a hiba valószínűleg benned van.

Vagy alkalmazkodsz (és még hálás is leszel, hogy befogadott, mert nem kötelessége), vagy elköltözöl.

2011. dec. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!