Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek? Négy...

Nem tudom mit tegyek? Négy éve vagyok együtt a párrommal, ami elég viharos. Két havonta költözik. Nem tudom a szívemre, vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
Engedjem hadd menjen? Már röhögnek, hogy oda vissza költözködik. Már nekem sül le a pofámról a bőr. Én vagyok a nő.
2012. márc. 26. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem tudja ő se, hogy mit akar akkor szerintem tudod a választ.

Már ezen gondolkodsz szóval...én úgy gondolom jobb lenne külön. De nem látok bele, csak a bizonytalanságodból indulok ki.


Egyébként mikor költözik? Min vesztek össze?

2012. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindent félre ért,nincs humorérzéke,és meg sértődik. Ez mellett,napi rendben gyilkol az alaptalan féltékenykedésével.
2012. márc. 26. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerübb, ha megmondod neki, hogy vagy marad vagy végleg elmegy, ennek a huzavonának semmi értelme. ÉS utána ehhez tartod magad.
2012. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt,plusz mindig ő szakított.Meguntam,és már én akartam a szakítást legvégül.Erre beijedt,és kis angyallá változott.Hogy ez meddig tart nem tudom,most látom rajta hogy benne van az akarat,de ha véletlenül egyszer is meglátom hogy megváltozik a viselkedése,azonnal szakítani fogok.Ez az utolsó esélye.Ritka aki megváltozik nagy mértékben.
2012. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom a szívemre, vagy az eszemre hallgassak?"


Ahol már felmerül ez a kérdés, ott bizony mindig az eszedre kell hallgatni. Négy évig összességében mindig a szívedre hallgattál, íme az eredménye. Próbálkozz a másik alternatívával.

2012. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eszedre hallgass. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2012. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hallgass az eszedre.

Hagyd elmenni.



28/n

2012. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenkinek ment a pont.
2012. márc. 26. 15:50
 9/11 anonim ***** válasza:

menekülj!


azaz engedd el és ne fogadd vissza.

Az ilyen típus alakít ki agresszív párkapcsolatot, aminek a végén te leszel az áldozata.


Jobban jársz, ha nélküle tervezed a jövődet.

2012. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd elmenni, már csak azért is, mert gondolom ennyi idő, együttélés után már komolyan terveznél vele, házasság, család.

De erre az emberre úgy tűnik nem lehet építeni.

Légy erős! Megéri.

2012. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!