Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom zugivó! Mit tegyek?

Anyósom zugivó! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok hétvégén beugrottunk anyósomékat megnézni.anyósom feküdt az ágyban a kisfiam 22 hónapos kihivta játszani megfogta a kezét és majdnem ráesett mikor közelebb jött éreztem az ital szagot.Totál részeg volt!!!!!!!!!!!!!Én még sosem láttam így!!!!!!!!!!

több mint 10 éve együtt vagyok a párommal.

Féltem a fiam de a páromat hogy bántsam meg hogy nem megyünk be??


2012. márc. 26. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát max megpróbálhatjátok rávenni, hogy elmenjen kezelésre. Mást sokat nem tehettek.

Hogy a gyereket nem szívesen viszed oda, azt megértem, és ha az én anyósom lenne ilyen, akkor nem sokat látná a gyereket...

2012. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te írtad ki a kérdést, hogy anyós magánál tartja a játékokat? :)
2012. márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy esetleg egy alkalom volt, vagy rendszeres. Könnyen lehet, hogy csak valami miatt vagy többet ivott, mint amennyit elbir, vagy esetleg betegség vagy egyéb miatt hatott rá igy.

Ha 10 év alatt még nem láttad berugva, akkor valószinübb, hogy csak véletlen eset volt.

Mellékesen alkohol-szag lehet alkoholos gyógyszertöl is, meg mástól is, nem feltétlen csak italtól.


Mindenképpen emlitsd meg a férjednek, hogy mi történt, és kérdezd meg, hogy fordult-e már máskor is elö ilyesmi.


Ne itélj túl hamar, mert lehet, hogy jogtalan lenne.

2012. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De,el kell menned hozzá, és beszélned kell vele. Ha ez nem minden napi dolog, akkor valami történt hogy ivott. Az ember csak úgy nem kezd el inni. Lehet hogy valami lelki problémája van ,és segítségre szorul. Ha nem nyújt senki segítő kezet akkor, alkoholista lesz. A család tud a legtöbbet segíteni,mert más segítség szégyen érzést okoz nála. Ezzel nem azt mondom hogy a család előtt nem szégyelli, de az azért más.
2012. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak egyszer fordultz elő?és tuti nem cukorbeteg (ha nincs inzulinja annak pont pia szaga van)
2012. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ott volt a párom is és ő is látta hogy ittas!!Nem szed gyógyszert csak be volt rugva
2012. márc. 26. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!