Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, összevesztün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, összevesztünk. Szeretnék meghalni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok... Sajnos beleszerettem valakibe, aki szintén lány. Egy barátnőm (legalábbis volt). Sokat veszekedtünk, és mostanában is volt egy hatalmas veszekedésünk. Mindig én kezdeményeztem a békülést, még ha nem is miattam volt. Most már nem szeretném (megjegyzem, nem az én hibámból veszekedtünk). Azt mondták, ezzel megalázom magam, és lehet is benne valami. De nagyon-nagyon fontos nekem! Úgy érzem már semmi élete az életemnek. Szeretnék meghalni. Mit tegyek? (félreértés ne essék, nem jártunk, csak jó barátnők voltunk)
2008. okt. 4. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

Kés,penge,kötél...stb..

IDIÓTA..ennyire hülye te sem lehetsz...ki szaros:D

2008. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféleképpen ne légy öngyilkos! butaság lenne. Igenis van értelme az életednek! Az egy gyenge ember, aki nem tud, és nem akar megküzdeni a dolgokkal. Az öngyilkosok gyenge emberek. SZerintem te nem vagy az! Próbálj túllépni ezen. Ha csak barátnőd volt, akkor meg pláne. Nem akarlak elkeseríteni, de vannak ennél sokkal rosszabb dolgok is. Én láttam édesapámat meghalni, mégis itt vagyok. Sokan elhagytak, becsaptak, mégis itt vagyok. Nehéz. De nem szabad eldobni az életet. Nem véletlenül születtünk meg!
2008. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Hát először is csak gratulálni tudok az előttem szólónak... én neki javasolnám ezeket, nem pedig neked...

De hogy a lényegre térjek. "Azt mondták ezzel megalázom magam"... Ne hallgass másokra ilyen szempontból.. Inkább csak a szivedre hallgass és tedd azt ami szerinted a legjobb lenne. Ha úgy érzed hogy békülni szeretnél akkor ne az tartson vissza hogy mások szerint ez megalázó.

És semmiképpen se tegyél magaddal butaságot

2008. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat.. már a kettővel ezelőtti vonatkozik
2008. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

én ugyanebbe a cipőben járok, mint te. Nekünk is volt ma egy veszekedésünk. Hm tudj, hogy te többet érzel íránta a barátságnál?

Az nem mindig rossz, ha te kezdeményezed, látszik, hogy erősen kötődsz hozzá és nem akarod elveszíteni... Ha szereted akkor próbálj vele mégegyszer kibékülni és mondd el neki az igazat, könyebb lesz. - pont én beszélek, én sem tettem még meg.

Öngyilkos emiatt ne legyél! Az élet ennél sokkal többet ér, lehet hogy ő is ugyanúgy érez, mint te, cak nem meri elmondani, fél az érzéseitől és emiatt akar elmarni magától. nem tudhatod. De ne legyél öngyilkos, inkább dühöngj egy sort, bömböltesd a zenét, de nem éri meg! Attól nem lesz jobb, ha felvágod az ereidet, vagy hasonló! Nézz szembe a dolgokkal, problémákkal és önmagaddal! ha gondolod írj nekem egy privátot.

2008. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy most azt hiszed hogy nem lesz jobb az életed soha, meg minden, de ez nem így van. Ha maradtok rossz kapcsolatban akkor is kihevered pár hónap múlva és akkor (és hátralévő hosszú éveidben) majd örülni fogsz annak hogy nem dobtad el magadtól az életed.


Az én párkapcsolatom is ilyen volt pár éve, vitatkozásokkal teli, aztán volt egy nagyobb veszekedésünk, szakítottunk, jó 3 hétig külön voltunk aztán végül elmentem hozzá, elmondtam neki hogy érzek iránta, hogy látom a közös jövőnket, mit gondolok a történtekről és ma, évekkel később boldogan élünk.

Néhány ember szerint ez papucs lépés volt, nos, én nem így érzem, továbbá míg én egy boldog párkapcsolatban élek, ők meg nem :)

2008. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

hát figyi, ha télleg mindig te kezdeményezed a békülést, mégha ő bántott is meg, az egy idő után télleg olyannak hathat mintha ő bármit megtehetne veled, mert te egy kis idő után úgyis futsz hozzá, hogy kibéküljetek. ha ő ilyen, h megbánt, aztán pedig sosem képes bocsánatot kérni, sztem akár hagyhatnád is őt békén. mertha most kibékülnétek, aztán megint összevesznétek, kezdődne előlről az egész, egy idő után pedig már tefogod szarul érezni magad h folyton futkosol utána a békülést kezdeményezve.

nemtom mennyi idős vagy, de ha még fiatalabb akkor nemkell aggodnód,most lehet nagyon rosszul érzed magad, meg fáj, meg stb, de elfog múlni, és elis felejted h te valaha pont egy lányba lettél szerelmes.

2008. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Kibe vagy szerelmes?
2008. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A szerelemben nálam nincs olyan, hogy megalázás. Ha valakit szeretsz, menj utána, ne hagyd elveszni! Persze, tudni kell, hol a határ. De ha igazán fontos, ne add fel. Ha pedig nem jön össze, akkor érthető pár nap depi, de aztán fel a fejjel, hisz ideje mást találni. Esetleg ajánlom a www.angyalkak.hu oldalt.
2008. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Terj eszhez es ne banj konnyelmuen a szavakkal,meg ha tizeneves vagy akkor sem.Inkabb menj oda anyukadhoz es koszond meg neki hogy eletet adott neked es egeszseges vagy.Vannak fontosabb dolgok is az eletedben,inkabb azokkal torodj,meg ha szomoru is vagy jelenleg.Meglatod,ez is elmulik.
2008. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!