Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a helyzetet hogyan kellene...

Ezt a helyzetet hogyan kellene kezelnem?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy még előttem a nővérem és a vőlegényem együtt jártak. Azt tudtam,hogy ismerték egymást,hiszen a nővérem révén ismerkedtünk meg,de azt nem mondták,hogy együtt is jártak. Egy ismerősöm mondta,hogy ő biztos nem járna a testvére exével,és így derült ki. Azt mondják,hogy nem feküdtek le és nem is voltak szerelmesek,de én nem igazán tudom,mit gondoljak. Ha tényleg nem volt semmi komoly,akkor rögtön elmondták volna,nem? Fogalmam sincs,mit csináljak,már az eljegyzés felbontásán is gondolkodom,hiszen mi lesz,ha mi összeveszünk? Lehet,a nővéremnél vigasztalódna. Nagyon csalódtam mindkettőjükben,de nem azért,mert együtt jártak,hanem mert nem mondták el nekem.
2012. márc. 27. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy csalódtál, jobb lett volna ha megmondják.De az is lehet azért nem beszéltek róla, mert tényleg nem jelentett egyikőjüknek sem semmit! Mondd el nyugodtan hogy érzel, de szerintem a szakítás túlzás, főleg ha már jegyesek vagytok! Ez valószínű azért van, mert eddig jól meg voltatok, nem? Volt eddig probléma? Ha igen, már akkor ment volna a nővéredhez! Szerintem ennyire ne aggódj, de azért mondd el hogy fáj....
2012. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kezeld minél lazábban, hiszen tényleg nem volt komoly a kapcsolat, ha le sem feküdtek egymással.

Lehet mikor összejöttetek, nem gondolták, hogy házasság lesz a vége, ezért gondolták fedheti jótékony homály ezt a kis apró epizódot. Nem így lett, túl későn tudtad meg, így most nagyobb ügynek tűnik neked az egész mint valójában.

De próbáld a helyén kezelni a dolgot!

Nehogy ezért felbontsd az eljegyzést!

2012. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg az is lehet hogy megismermete a nővéred, később téged és rájött hogy te sokkal jobb csaj vagy mint a nővéred ezért cserélte le rád :)
2012. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!