Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan kéne kezelnem az ilyen...

Hogyan kéne kezelnem az ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés

amikor vendégségbe jön hozzánk valaki azt nagyon utálom.

azt még jobban,hogy általában csak úgy beállítanak a rokonok a gyerekkel,de előtte ide se szólnak.

ez még nem is lenne baj,de engem mindig "megtalálnak."

direkt becsukom az ajtót,mert általában anyuhoz jönnek,de persze hozzám is benyitnak se szó se beszéd,és a kis gyerekük nem hagy békén,mindig ki kell találnom valamit,hogy kimenjen,ott akar maradni,játszani a gépen,tudom így első hallásra én vagyok gonosz,de nagyon rossz gyerek,nem fogad szót,rendetlen fura szokásai vannak,egy szóval neveletlen,van hogy 2-3 órát azért vannak nálunk mert nem bírnak vele,hogy menjenek már haza.

én szabadnapjaimon örülök,ha végre magam lehetek a kis kialakított szobámba,erre mindig jön valaki aki megzavar,és ami a kérdésem lényege,hogy nagyon ideges leszek olyankor,és ezt hogyan tudnám kezelni. nem vagyok visszahúzódó vagy ilyesmi,csak ha én vendégségbe megyek tudok viselkedni.


2011. dec. 20. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A legegyszerűbb megoldás, ha nem zárkózol be, hanem lemész a kötelező pofavizitre, így a gyerek nem megy fel a szobádba. Aztán ha beszéltél velük egy 5-10 percet, akkor mondd, hogy bocsássanak meg, de nagyon fáj a fejed, muszáj egy kicsit lepihenned a sötét szobában. Így csak nem engedik fel a gyereket.
2011. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem is illik bezárkózni, ha vendégek jönnek. Végy erőt magadon pár óráig.
2011. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Hívatlanul beállítani valóba parasztság. De ez van. A legegyszerűbb, ha lemész köszönni, majd elnézést kérsz, nem vagy jól, fejfájás, akármi és ledőlnél, amit az előző is írt. Ha meg felmenne a gyerek, megkéred szépen, hogy hagyjon. ha nem hallgat rád, megkéred az anyját, hogy szedje le rólad.

Én szeretem a gyerekeket, de néha valóban "sokak" tudnak lenni...

2011. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a rokonok ne csak addig legyenek rokonok, amíg mi akarunk tőlük valamit...

Ha megtisztelnek a látogatásukkal, akkor menj le,és barátkozz velük.


A mi kisrokonaink még a küldött sütit se köszönik meg évek óta, de bezzeg a "kis kialakított lakásukba" jól jönne a pénzünk a végtörlesztéshez.

2011. dec. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
miről beszélsz utolsó? :D szó nincs itt háláról vagy ilyesmi,ha már itt tartunk annak idején az örökségből minket kihasználtak,szóval még jó pofizni is kéne?
2011. dec. 21. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!