Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít megcsalásnak?

Mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
A csók is, vagy az még nem?
2012. márc. 27. 13:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a csók is az!!!
2012. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Mi a kapcsolat elején letisztáztuk, hogy minden megcsalásnak számít, ami egy új partnerrel hozható kapcsolatba. Egy csók, egy érzéki bújás, egy felhívás keringőre.

Ezt nektek kell tisztázni.

2012. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 .:Laci:. ***** válasza:
63%

hát szerintem mindenki mást ítél megcsalásnak, van akinek már a csók is az, van akinek meg még nem.


szerintem ez olyan határeset. nem mondom rá, hogy megcsalás, de mindenesetre ha a párom smárol valakivel, az számomra már elgondolkodásra, a kapcsolat átértékelésére ad okot. esetleg egy kis nyomozgatásra is :)

2012. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen egyén és helyzetfüggő. Ki hogy fogja fel. A másik félnek lehet, hogy az. De aki megteszi, annak nem biztos. Függ attól, hogy épp csak egy csók volt, és lehetett volna más is, de arra nemet mondott, lehet hogy úgy fogja fel: még jó, hogy nem mentem tovább, és nem csaltam meg (itt már kisebb jelentősége van a csóknak)
2012. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Számomra a csók is már durván megcsalás. Nálam még az is megcsalás, ha szex közben másról fantáziálsz, másba vagy szerelmes- érzelmi megcsalás.
2012. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk nem. De ezt előre megbeszéltük a férjemmel.


A korábbi kapcsolataimban annak volt minősítve.

2012. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
ha másra gondolsz "úgy", az is.
2012. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%
A csók szerintem nem a világ vége, de azért elgondolkodásra ad okot. Szerintem ez habitus kérdése is, különbözőképpen fogják fel az emberek. Egyszer, még a kapcsolatunk elején, a párom, aki akkor még nem volt a férjem, bevallotta, hogy a diszkóban éjjel piásan megcsókolt egy lányt. Persze nem akart tőle igazából semmit, előtte sem, utána meg végképp nem, de azért elmesélte. Én erre nyögtem egy ejnye-bejnyét és el is elejtettem. alapból megbízok benne és tudom ,hogy nem űz ebből sportot. Néha szerintem jól esik egy idegen csók, mindenféle kötöttség és folytatás nélkül. Talán a páromnak akkor éjjel elég volt ennyi, hogy rájöjjön nincs szüksége másik nőre. Másnap felhívta és elnézést kért tőle, valamint közölte, hogy van barátnője. Régebben ezt katasztrofálisan fogtam fel, de az évek alatt rájöttem, néha az ember eljátszadozik gondolatokkal, de elég egy csók, hogy rájöjjön nincs szüksége másikra.
2012. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%

Mindenkinek más a megcsalás. Ezt nektek kell letisztázni.

Nálunk az érzelmi megcsalás a fő bűn, nem a fizikai

2012. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A tettek, legyen az bármi. Egy csók, vagy érzéki simogatás. Persze egy baráti puszi nem, csak azok a tettek, amik egyértelműen a pároddal kell, hogy megtörténjenek.


Igen, így tudom legjobban kifejezni: megcsalásnak számítanak azon tettek, amiket a saját pároddal kell tennetek, de mással teszed.


A fantáziálás nekem nem megcsalás, mert a gondolatot és a tettet sokszor világok választják el egymástól. Sok nő fantáziál színészekről, férfiak pedig női hírességekről, vagy ilyesmi, tehát az még nem gáz.

2012. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!