Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan térítsem észhez az...

Hogyan térítsem észhez az Édesanyámat? A viselkedése kezd betegessé válni.

Figyelt kérdés
Mindenért kiakad, mindenen felháborodik, semmi sem jó Neki, a legkisebb eseményből is képes tragédiát kihozni. A családban már mindenki menekül előle, természetesen ezt is nehezményezi, de sokszor már nem látunk más megoldást. Építkezünk, most még nagyobb szükségünk lenne rá, hogy összefogjunk, de a viselkedése gyakran minden energiánkat felemészti. Már próbáltam vele megbeszélni ezt, de abból is csak hatalmas sírás lett, hiszen ő mindezt úgy értelmezte, hogy mi mind ellene vagyunk... Vannak jó napjai, amikor olyan mint régebben, de sajnos ebből van kevesebb.
2012. márc. 27. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ááá hallod, mintha az én anyumról írtál volna :(. Ugyanez. Mindig más a hibás, semmi soha nem jó, ha beszélünk erről vele, akkor ellene vagyunk, neki nincs senkije, aki szeretné. Már nem lakom otthon, ők elég rossz helyzetben van a házuk, de nem lehet összefogni, mert ha ő ott van, mindent rosszul csinálunk, de ő meg piszmog, meg nincs ereje, meg miért éppen most találtuk ki..ha meg nincs ott, hát azt meg hogy merjük, hogy nélküle..

Ne haragudj, de megoldást - még - én sem tudok!

2012. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs változókorban? Ilyenkor a hormonok miatt sok asszony "megbolondul", nem tehet róla, idővel ez elmúlik.
2012. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyével minden rendben?
2012. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetris ***** válasza:

Építkeztek. Ez már mindent megmagyaráz. Egy építkezéssel kismillió gond, baj, probléma jár együtt. Nyilván idegileg kifáradt, ezért nyűgös. És igen, talán még ráadásul klimax korban is lehet.

Az egyik leghatásosabb megoldás a következő: Amikor az egyik fiammal hisztérikusan ordítottam valami hülyeség miatt (én is klimaxban vagyok), odalépett hozzám, és egyszerűen adott egy puszit. Idegrohamom azonnal elmúlt.

2012. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A hormonális változásokon már sajnos 40 évesen átesett egy nőgyógyászati műtét miatt. Elméletileg egészséges (leletek alapján), bár folyamatosan azt hangoztatja, hogy milyen beteg és mennyi baja van.

Igen, tudom, hogy mennyire lefárasztja az embert az építkezés, mert mi is benne vagyunk, nem csak Ő, de rajta kívül egyikőnk sem ordít a másikkal köszönés helyett. :( A kedves megnyugtatás nem válik be, mert akkor is csak az a válasz, hogy ne kedveskedjünk, mert ez csak jobban idegesíti... Régen is mártírkodós volt, de most túl tesz mindenen.

2012. márc. 27. 17:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan depressziós, a sok stressz felőrli, főleg, ha a bolhából is képes elefántot csinálni. Vegyél neki MagneB6-ot, az egy kicsit segít a feszültség leküzdésében, és mondd meg, hogy nektek milyen jó, amikor nem ilyen feszült.
2012. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!