Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólt már rátok idegen a...

Szólt már rátok idegen a gyereketek viselkedése miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyanokra gondolok, hogy például utcán nem tudott viselkedni és beszóltak érte, vagy boltban vagdosta magát a földhöz.

Előre is köszi a válaszokat!


2012. jan. 4. 20:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi, hogy az első off lesz, de eszembe jut az, amikor kicsi voltam és a kórház várójában körbe körbe szaladgáltam, és káromkodtam :D Anya úgy tett mintha nem az ő gyereke lennék, és beszállt a méltatlankodók közé :D


Mondjuk szerintem beszólni nem illik, de a véleménye meglehet bárkinek :)

2012. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:

Ez rohadt jó :DDD


Szerintem beszólni és muszáj néha, mert elképesztően idegesítő tud ez lenni,és az ilyen sztorik rohadt jók :DD

2012. jan. 4. 20:13
 3/64 anonim ***** válasza:
84%

Nincs gyerekem, így nincs rá esély, hogy beszóljanak. Viszont engem roppant mód tud idegesíteni egy-két neveletlen, hisztiző kölyök. Összesen egyszer szóltam miatta, elég bunkó módon.


Tesco, gyerek ordít, mint a sakál és a család mintha direkt engem követett volna. Ráadásul a retkes csizmájával a kocsiban ugrált, ami külön idegesít. Nos, nekik szóltam, hogy a helyükbe visszavinném a gyerekosztályra és választanék egy másikat, mert ez a konstrukció hibás.

2012. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Ez is jó :DDDD
2012. jan. 4. 20:14
 5/64 anonim ***** válasza:
91%

A kislányom influenzás lett, elvittem dokihoz.

Alvásidő után voltunk, már otthon adtam neki lázcsillapítót, így mikor elmúlt a kislányom felélénkült.

Odament a váróba egy "hölgyhöz" aki talán a kisunokájával volt ott.

A kislányom meg eléállt és nézte, köszönt én gagyogott a kislánynak.

Erre a nő rámförmedt: VIGYE INNEN A KÖLYKÉT!

Csak pislogtam, de nem csak én.

Boltban is szabadult el. Apával kint vártak én pedig beszaladtam pár dologért. Ő meg utánam.

Mire a férjem utolérte, már lerámolta az összes jóreggeltet.

Ott megkaptam, hogy babakocsiba kéne tartanom.

2012. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
93%

1. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Nincs gyerekem, de a múltkor rászóltam egy kölyökre, kb. 4 éves lehetett. Ültünk a villamoson, nagyon rosszul voltam, ő velem szembe ült és rugdosott folyamatosan a lábával, akkor szóltam, hogy fejezze be, mert egyrészt fáj, másrészt összekoszolja a ruhám.

2012. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
A sztori második fele poén, az első érthetetlen :D Bár gondolom a nyanya attól félt, elkapja a gyerekedtől az unokája a betegséget.
2012. jan. 4. 20:19
 8/64 anonim ***** válasza:
87%

Tök jók ezek a sztorik:)

Nekem nem szóltak be, csak a tanárnénik...

Tescoban:2-3 évesen nekem is feküdt a földön hisztizve, 4 évesen már azt kiabálta még a látványon felül, hogy nekem csak arra van pénzem, amit én akarok! Ugyanis nem vettem meg neki minden játékot, amit szeretett volna. A közönség csak mosolygott, de nem szóltak.

2012. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
98%

Nekem gyerekem sincs, de láttam ilyen esetet:

Barátnőmre vártam, aki cukrászdàban dolgozott. Este 7-kor bezártak, kezdték elpakolni a sütiket, lemosták a vitrineket, stb de nyár lévén a bejárati ajtót nyitva hagyták. Betéblábolt egy nő a 2-3 év körüli gyerekével, udvariasan mondták neki, hogy már bezártak, de olyan arrogánsan követelőzött, hogy "de neki csak egyvalami kell ês ha már úgyis itt van" inkább odaadták neki, amit kért. Időközben a gyerek mindent, de szó szerint minden üvegfelületet összemancsolt, rossz volt nézni. Az egyik lány udvariasan szólt a kicsinek, hogy "légyszives ne fogdoss össze mindent" erre az anyuka felcsattant, hogy az ő gyereke még kicsi, de különben is, majd ő megneveli.... Érdekes volt látni, pofátlan nőnek, aki zárás után bemegy egy tök sötét boltba, miután közlik, h zárva, akkor nem elnézést kér és kimegy, hanem még neki áll feljebb, majd nem szól rá a gyerekére, de mást kioktat, ha megteszi. Undorító egy nő volt és biztosan ugyanilyen törtető kis szemét nő lesz a lánya is, ez 100%.

2012. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
95%

Én csak majdnem beszóltam. Egy ruhaboltban vásároltam, épp álltam a pénztárnál sorba, mikor láttam, hogy két gyerek rohangál körbe-körbe, üvöltözik és a felakasztott ruhákba dőltek be. A szülők mellettük, mintha semmi se történne.

Visszafogtam magam, talán nagyobb lesz a tanuló pénzük, ha majd ők maguk veszik észre, hogy mit sikerült nevelniük.

2012. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!