Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen hülye vagyok, vagy...

Teljesen hülye vagyok, vagy ez volt a jó döntés?

Figyelt kérdés

Kérlek álszentség nélkül írjátok meg a véleményeteket.


26 éves lány vagyok 5 éve élek párkapcsolatban, soha sem csaltuk meg egymást, eddig még csak késztetést sem éreztem rá... aztán találkoztam egy sráccal, és ő teljes egészében az ideálom volt. Ránéztem és elgyengültem... Tökéletes volt.

Egy lépcsőházban laktunk, néha összefutottunk, de soha nem tettem lépéseket felé (legalábbis szándékosan soha). Aztán egyértelmű célzást tett arra, hogy szeretne tőlem valamit.

Azonnal visszautasítottam. Persze eljátszottam a gondolattal, hogy mit tudnánk kezdeni egymással, de nem tettem.

Sőt, hogy a kísértés eltűnjön előlem, megsürgettem az esedékes költözésünket és a város másik végére költöztünk.

Azóta néha álmodok vele, illetve eszembe jut, hogy jól döntöttem-e.

Igazából egyszer élünk, de nem tudnék fájdalmat okozni a páromnak és ha lett is volna valami köztünk, az csak szex lett volna, mert szeretem a páromat.


Szerintetek hülye vagyok???


2012. márc. 27. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátodnak is egy élete van.Ha velejól megvagy, családot is be mersz vállalni, ne cseréld a bizonytalanért.A szerelem elmúlik.
2012. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semmiképpen nem cseréltem volna le, csak egy egy éjszakás kaland lett volna, amit ha egyedül vagyok gondolkodás nélkül bevállalok, sőt...

Igazából az a furcsa, hogy a srác nem egy tipikus Adonisz volt, hanem az én valaha elképzelt ideálom egy az egyben. Legalábbis külsőre...

2012. márc. 27. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nehéz kérdés. A mi lett volna, ha mindig nehéz...


Saját környezetemben sokmindenre volt példa:

- 10 éves kapcsolat alatt a lány 2x megcsalta a párját (több héten át tartott mindkétszer, 2 különböző férfival), addig, míg le nem bukott. Mindkét alkalommal hosszú hónapokba (6-8) telt, mire túljutottak a traumán. Tény, hogy most már 14 éve vannak együtt, gyermekük is született nem rég és az összhang tökéletes köztük.

- 3 éves kapcsolat mellett a barátnőm heteken át flörtölt, de nem történt semmi több. Egyszer odaállt a barátja elé, hogy elköltözik, mert a másik sráccal akar lenni. Elköltözött, együtt töltött egy csodálatos hétvégét a sráccal, de annyira bepánikolt az új helyzettől, hogy visszament a régihez. Szenvedtek vagy 1 hónapig, aztán végleg elköltözött. Az "új" srácnak már 3 éve a felesége.

-3 éves kapcsolatban, már esküvő után eldöntötte apár, hogy gyermeket szeretnének. A lány bepánikolt, hogy hamarosan vége a fiatalságának, karcsúságának, vonzerejének és több hónap flörtölés után összejött egy sráccal. Pár hétig tartott, de aztán vége lett. A férj azóta sem tud róla (bár annak idején elképzelhető, hogy érezte, hogy gáz van). Azóta eltelt 5 év, született 2 gyerekük és rendben együtt vannak.


Ezt a sokmindent csak azért írtam le, mert rengetegféle forgatókönyv létezhet. Nem tudhatod, rád, a kapcsolatodra milyen hatással lett volna, ha bármi is történik köztetek.

A másik pedig hogy még csak 26 éves vagy, de a következő 30-40 évben még számtalan hasonló eset fog előfordulni veled. Mindig a te döntésed lesz, hogy mit teszel és soha nem fogod megtudni, mi lett volna, ha.

2012. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg néha úgy van,hogy egyszer él az ember:)Csak utána meg bűntudatod lett volna,az meg szarabb.
2012. márc. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy vannak olyan emberek, mint te, akik hűségesek.

Nem vagy hülye egyáltalán.

2012. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Az biztos, hogy nem érdemes összejönnöd a volt szomszéddal.És az is biztos, hogy a párod nem az igazi, ha mellette jöttek ilyen kísértésbéli fantáziáid...

Máskor is lesznek még ilyen gondolataid az biztos.Ez pedig egyértelmű jele,hogy nem vonz eléggé a párod...Még 5 évet akarsz pazarolni az életedből?

2012. márc. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Életed egyik legértelmesebb és helyesebb döntése volt!


Tegyük fel: Egy fantasztikus szexet éltél volna át vele,de sem társnak,sem apának nem alkalmas,egész életedben rá gondolnál az igazi társaddal való szeretkezés közben. Ezt biztosan megérezné és boldogtalanná válna a kapcsolatotok. Egy rákos daganatként pusztítaná közös életeteket.

2023. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!