Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túlzás ez szerintetek?...

Nem túlzás ez szerintetek? Párom szerint ez a természetes.

Figyelt kérdés

Páromék az elkövetkezendő 2 hétben itt dolgoznak a városban. Holnap a lépcsőházunkban lesznek. Azt mondta, feljönnének ide ebédelni, eddig úgy volt, hogy ő meg a munkatársa akivel jóban vagyunk. Főztem pörköltet, hogy másnapra is jusson.

Most már palacsintát is szeretnének, meg valami süteményt, és valszeg 3-an jönnek. És azt mondta a párom, hogy jövőhéten is jönnének ebédelni, és akkor is legyen 4 főre kaja. Nem dúskálunk a pénzben, most hó végén meg pláne. A húst meg 1-2 dolgot szüleim vettek nekünk, mert azt hittem ez ilyen egyszeri alkalom lesz.

Szerintetek?


2012. márc. 28. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy renden van és belefér,ha a következő héten a havernál,aztán két hét múlva a másik havernál lenne a "vendéglátás".Ez régen is bevett volt,ha egymásnál dolgoztak vagy segítettek egymásnak.De,hogy mindig nálatok legyen dínomdánom azt nem mondanám természetesnek.
2012. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálnék szendvicseket és annyi. Ha előző este a párom segítene megsütni a sütit, akkor esetlen egyféle süti (palacsinta nem), ha nem segítene, akkor szendvics. Meg üdítő, ásv. víz. Minden más túlzás.
2012. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Ezt tisztázd a férjeddel, ha anyagilag és fizikailag nem meg erõltetõ számodra, akkor szerezz nekik egy kis örömet!Lehet majd a férjed is visszakapja.
2012. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

nálam is volt ilyen.

áthívtam a barátomat, hogy csinálok palacsint, átjön e? erre visszakérdezett, hogy itt van az uncsitesója is most, jöhet e ő is. mondtam igen.

útközben találkoztak egy haverjukkal, őt is hozták magukkal, őt már utólag említették, és nálam még áthívta a tesóját is.

és mindennek a végén, a haverjuk megkérdezte, hogy tudja, hogy nem szép, de kérhet egy zsíros kenyeret?


a párom meg csak annyit kérdezett tőlem, hogy soha nem voltak még nálad ennyien egyszerre, mi?

2012. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Főzz valami olcsóbb kaját, és ne háborogj. A párod úgy látszik kollegális. Neked sem esne jól, ha a munkatársa felesége őt nem hívná meg, ha abban a lépcsőházban dolgoznak, ahol laknak. Főzz egy zöldség levest, vagy egy frankfurti levest, és hozzá egy kis pogácsát, és kész.
2012. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez 1-2 alkalommal belefér, esetleg ha anyagilag nem álltok úgy akkor csinálj hideg kaját vagy valami olcsóbb tésztás kaját nekik. Ha sütit is akartok akkor kérd meg a párod hogy segítsen a sütésben.
2012. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

2/6-osnak van igaza, de nagyon

mert szerintem ez már a kihasználás határát súrolja

nem vendéglátó egység vagy

2012. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Két hét vendégség? Megrökönyödtem. A munkatársai felesége nem tud főzni? Főzzél kiadós kajákat és ne minden napra újat. Nem kell sütemény, csak leves és második.
2012. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Próbáld nem a rossz oldalát nézni (bár tudom, hogy nem könnyű). Lehet, hogy a párod dicsekedni akar a főztöddel, meg azzal, hogy milyen házias vagy. Persze, ez nektek plusz költség, és neked plusz munka, de a palacsinta nem túl drága étel, és a munkatársak szemében te leszel a jó fej, aki főtt kaját tesz eléjük. Próbálj valami olcsót főzni jövő hétre (pl. krumplis tészta).
2012. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jó nagy adag székelykáposztát szoktam csinálni krumpligombócokkal. Ez elég 4 főnek 2-3 napig is, utána mondjuk körömpörköltet vagy gulyáslevest pogácsával vagy lángossal.
2012. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!