Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túlzás ez szerintetek?...

Nem túlzás ez szerintetek? Párom szerint ez a természetes.

Figyelt kérdés

Páromék az elkövetkezendő 2 hétben itt dolgoznak a városban. Holnap a lépcsőházunkban lesznek. Azt mondta, feljönnének ide ebédelni, eddig úgy volt, hogy ő meg a munkatársa akivel jóban vagyunk. Főztem pörköltet, hogy másnapra is jusson.

Most már palacsintát is szeretnének, meg valami süteményt, és valszeg 3-an jönnek. És azt mondta a párom, hogy jövőhéten is jönnének ebédelni, és akkor is legyen 4 főre kaja. Nem dúskálunk a pénzben, most hó végén meg pláne. A húst meg 1-2 dolgot szüleim vettek nekünk, mert azt hittem ez ilyen egyszeri alkalom lesz.

Szerintetek?


2012. márc. 28. 18:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Most már palacsintát is szeretnének, meg valami süteményt"


Otthon csinál magának, elhozza kis bödönben.

A pofám leszakad, még komplett rendelést ad le.

2012. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

"munkatársak szemében te leszel a jó fej, aki főtt kaját tesz eléjük."

vagy a palimadár lesz a szemükben

persze agyon fogják dicsérni, csak a saját lelkiismeretük miatt.

2012. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kész a pörkölt, mindjárt felrakom a rizst. Palacsinta és sütemény is van. Megmondtam a páromnak, hogy ennyi fér bele, ezt (sem!) engedi a pénztárcánk.
2012. márc. 29. 11:15
 14/16 anonim ***** válasza:
most hu de megmondtad...
2012. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
No és?Vette az adást?
2012. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, mikor el akart menni a boltba, és mondtam hogy abból az 500 ft-ból már csak kenyeret veszünk, akkor leesett neki. :)
2012. márc. 30. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!