Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen betegség van a családot...

Milyen betegség van a családotokban?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos apukám vastagbél daganatos(volt) és férjem COPD-s.
2012. márc. 28. 20:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámnak polipja volt a belében, majd alzheimer kór, nagypapámnak pedig agyvérzése volt, ezért sajnos eléggé leépült és munkaképtelen, anyukám alkoholista.
2012. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
soooook-soook betegség, csodálatos géneket örököltem. Én szívbeteg és cukorbeteg vagyok. Volt epeműtétem. Apu, anyu epebeteg, apunak a térdét műtöttek vagy 2x. Nagymama mellrákos volt. Bratyóim mind allergiások kb. 10 féle dologra.
2012. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegség, szívbetegség, epebajok, depresszió, alkoholizmus,agyvérzés, magas vérnyomás, leukémia... .... .... én nem örököltem eddíg semmit, 24 /N vagyok, soha nem voltam még influenzás sem:) Egy bélproblémám volt, az most helyrejött:)))
2012. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
cukorbetegség, rák, epebajok, csontbajok
2012. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Sem cukorbetegség, sem rák nem fordult elő a családban. Egyedüli, ami volt: szívbetegség, az anyai nagyapám vele született szívbeteg volt, 67 évesen halt meg infarktusban. A mamámat pedig már műtötték a szívével, koszorúeret cseréltek.

Az apai nagyszülők idős korban haltak meg, szinte sosem volt semmi betegségük. Apunak kicsit magas a vérnyomása, szed rá gyógyszert.

Nekem asztmám van, de tünetmentes vagyok.

2012. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Kisebb betegségek nálunk is vannak:epebaj és pajzsmirigy alulműködés anyunak és nekem is.Testvéremnek a gerincével van valami.Anyum mostani férjének meg lágyéksérve:(
2012. márc. 28. 20:48
 7/22 anonim ***** válasza:

szinte mindenfajta rák megfordult nálunk. Még nagymamám volt a legenyhébb a három fajta bőrrákkal. De volt már gége,torok,tüdő,csontvelő,mell stb. Cukobetegség,elmebaj, depresszeió, rossz fogak, magasvérnyomás, szemhályog, vesebajok, agylágyulás, szívroham, szívritmus zavar.

Így nincs esély hosszú zavartalan életre, próbálok annyira figyelni magamra amennyire csak lehet. :(

2012. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Uh... Hát a legtöbb bajom nekem van, pedig csak 20 éves vagyok és nem most kezdődtek...:D Kezdem a sajátjaimmal: inzulinrezisztenciám van, azaz nem jól reagál inzulin téren a szervezetem a cukorra, hasonló, mint a kettes cukorbetegség, csak nekem nincs gond a vércukrommal, nekem az inzulinom megy az egekbe. Ez ugyan nem betegség, de 1 vesével születtem. Gilbert kórom van. Súlyos lúdtalpam sarkantyúval. (sztem 30 éves koromra tolókocsis leszek:D) Van 2 agydaganatom, ég jóindulatúak, azaz nem rákosak, de mivel nőhetnek, ezért veszélyesek. Ezek a daganatok hormont termelnek, abból is prolaktint, amitől begyulladtak a melleim és elmúlt a menstruációm már 3 éve. Policisztás ovárium szindrómám is van, ezzel együtt meddő vagyok. Enyhe szívritmuszavar. Van "jóindulatú" csontrákom (osteoid osteoma). Ennyi jutott most így eszembe hirtelen, sztem több nincs. De majd lesz, mert mindig lesz vmi, szerintem genetikai selejt vagyok.


Anyukám: inzulinrezisztencia, pajzsmirigy alulműködés, irritális bélszindróma


Apámat nem ismerem.


Nagyszüleim: tatámnak volt többször melanómája, de időben kiműtötték ezért nem lett gond. Amúgy "szokványos" öregségi panaszok, fájó lábak, vérnyomás...


Visszamenőleg dédim volt rákos, azt hiszem petefészekrák, de nem vagyok benne biztos, csak hogy rák. Én lettem csak ilyen gibercs a családban.:D


20L

2012. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Skizofrénia, cukorbetegség, szívbetegségek, vérnyomás probléma, ízületi gyulladások, ciszta, tüdőrák, petefészekrák, 2 szívroham és még sorolhatnám... ami ezekből halálos volt az a tüdőrák.
2012. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomás - ez szinte az összes idősebb családtagomnál, szóval nagy rá az esélyem, visszértágulat, szürkehályog, pajzsmirigybetegség, trombózis - lábban és agyértrombózis is sajnos, plusz rák.
2012. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!