Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen esetben?

Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
AAz ügyhöz nekem igazából semmi közöm, de nagyon bánt a dolog: van egy fiú-osztálytársam (15), akinek az anyukája halálos beteg. De ez még nem minden: a fiú. folyamatosan szidja a mamáját, hogy "az én anyám egy balfa.sz", meg hogy dögölne már meg". Szegény nő kb 45 körül van de a saját fia már a halálát kívánja! Az érdekli csak, ha nyáron esetleg meghal, akkor ne a VOLT alatt legyen a temetés (egy utcára lakik a campingtől ahol a VOLT szokott lenni) Ti szólnátok neki hogy fogja be, vagy ráhagynátok? Ismerem a mamáját, és szerintem nem érdemli ezt meg, úgy hogy a sok-sok kemoterápiától parókát kell viselnie :( nem vagyok érintett az ügyben, mégis bánt a dolog...
2012. márc. 8. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tényleg ilyen érzéketlen a fiú, vagy esetleg van valami családi háttere a dolognak, amiről nem tudsz. Most ennyiből könnyen mondhatom, hogy egy idióta egy a srác, ugyanakkor nem tudom, miért utálja ennyire az anyját. Valami oka kell, hogy legyen, még ha az nem is elég ok, hogy így beszéljen a haldokló anyjáról.

Az is lehet, hogy ezzel a "menő" szöveggel akarja magát erősnek mutatni.

2012. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom.mi a probléma, de szokta emlegetni hogy az anyukája nem engedi hogy füvezzen. Bár ezt nem tartja be, de kétlem hogy ez lenne a problèma
2012. márc. 8. 16:15
 3/7 anonim válasza:
72%
A válasz egyszerűen szemet szúr. A fiút valószínűleg nagyon bántja,hogy meg fog halni az anyukája,szerintem még fél is. Nos,ő erről nem igazán tehet,ezzel akarja megvédeni magát hogy mások ne emlegessék fel az anyukáját. Te ez ügyben nem sokat tudsz neki segíteni,maximum ha (nemtudom mennyire vagytok jóba) beszélsz vele erről hogy nem kell ilyennek mutatnia magát,főleg ne az anyukájával tegye ezt. Ő valamilyen szinten azt érezheti,hogy az anyukája itt akarja hagyni,ami érthető..de ő nem tehet róla. Mondd meg neki,hogy legyen vele kedves,még ha nagyon fáj is neki,és minél többet beszéljen vele,kérjen tőle tanácsokat a jövőjére nézve,hiszen később már az anyukája nem fog tudni semmilyen tanácsot adni neki.
2012. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos lehet az is, hogy tényleg nem szereti az anyukáját, van ilyen. én sem szeretem az anyámat, konkrétan nem gyűlölöm, de nem is érzek szeretetet iránta. olyan dolgokat tett, amiket ha még meg is bocsát az ember, de már elfelejteni nem lehet. nem mindenkinek jut odaadó anyuka.
2012. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
semmit nem érzel iránta..? de hiszen ő hozott a világra...mondjuk az sem mindegy hogy milyen dolgokat tett..nekem ehhez semmi közöm de azért ez is befolyásolhatja. a füvezésről meg annyit hogy ezzel akar kitűnni,és megmutatni hogy neki milyen jó lesz ha nem lesz anyukája mert majd azt csinál amit akar.
2012. márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Határozottan kérdezz rá hogy miért van ilyen véleménnyel az anyáról.

2012. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vele nagyon jó viszonyban, nem hiszem, hogy jól venné ki magát, ha ilyenekről beszélsz vele.
2012. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!