Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen betegség van a családot...

Milyen betegség van a családotokban?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos apukám vastagbél daganatos(volt) és férjem COPD-s.
2012. márc. 28. 20:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nagymamám rákos, nagypapám, nagybátyám és nővérem epilepsziás, nagybátyám és anyukám pánikbeteg.

Én pedig majd kicsattanok az egészségtől, a világ legerősebb immunrendszerét birtokolom :)

2012. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
rák legfőképp..másról nem igazán tudok..
2012. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

21:30 anyukám rákos volt. meg halt bár nem emiatt csak részben+májbajok miatt..bár az az ő hibájából alakult ki:(


meg többen voltak rákosak a családban nagyszülök..meg apukám testvére

2012. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Mamát nem tudom, papa Alzheimer-kór.

Apának még semmi, de anyum SLE-ben halt meg (továbbá reumás is volt).

2012. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

35 évesek vagyunk a párommal. nekünk eddig szerencsére nem jött ki semmi betegség. DE, a két pici gyermekünk fejlődési rendellenességgel született.

craniosynostosis

hemihypertrópia


Családban rokonok, távoliak: szinte semmi, 1 rákos volt, párom nagypapája alzheimer kóros volt. Ennyi.

2012. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Volt, mert az érintettek már nem élnek: Sclerosis muliplex, melldaganat, nyelőcsőszűkület, agyvérzés, alkoholizmus, leukémia, érszűkület, vesekő.


Lekopogom, nekem csak néhány vírusos takonykórom volt, amúgy egészséges vagyok.

2012. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nővérem Crone-beteg, műtötték ezzel; anyám is, de őt nem kellett műteni+farkasvaksága van és magas vérnyomása; mamám cukros+hipochonder+magas vérnyomás; gégerákosok, tűdőrákosok, petefészekrákosok voltak legtöbben a anyám családjában. Apám és az ő részéről a nagyszüleim, a testvérei egészségesek, rákjuk nem volt se cukor, se egyéb, ők 80-90 vagy afölött haltak meg.
2012. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Magas vérnyomás,szívbetegség,rák,agyvérzés,alkoholizmus,alzheimer-kór!

Apám gége és szájüregi rákba halt meg,a sok piától és cigitől. Anyámnak nagyon magas a vérnyomása,és bajok vannak a szívével. Nagyanyám(anyai)szívinfarktusban halt meg,magas vérnyomása volt,és közepes fokú demenciája. Nagyapám(apai)ivott,többször volt agyvérzése,2x lebénult a bal oldalára(a bal keze nem is tökéletes),állítólag vérrög van benne. Ja és a vastagbeléből kiműtöttek egy darabot. De még él és virul annyira hogy egy időben deréktól lefelé teljesen lebénult,úgy hogy még felállni sem tudott,most meg sétál. 83éves. Nagymamám(apai)nővére 93éves,vagy 15éve alzheimer-kóros. Már rég a legutolsó stádiumban van,de menni bír,és eszik is.

Az apai nagymamám,és az anyai nagyapám nem beteges. Mama 86éves,papa 83.

2012. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Anyu szívbeteg volt..., Apunak az ízületeivel és a csontjaival van gond. Én asztmás vagyok, Raynaud-szindrómám van (ez ritka betegség és nőknél sokkal gyakoribb, mint férfiaknál, én mégis kifogtam:/) Szisztémás sclerosis van a hátterében, vagyis egy autoimmun betegség. Továbbá én is, mint a Hugom, allergiás vagyok néhány dologra. Ja és krónikus depresszó:/
2012. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Anyai nagyapám szívbeteg, anya és az anyukája a lábával van oda, visz ér. Apai nagyapám halála előtt mélyen depressziós lett a vérnyomása mellett, de ebben benne volt elviekben az is, hogy hadifogságban volt nem keveset nagyon durva körülmények között, az apai nagyanyám a vérnyomásával és a lábaival van oda (nem visz ér).

Apának kutya baja, anyának a látása és a hallása már nem az igazi. Én személy szerint meg ilyenkor tavasszal majd megőrülök az allergia miatt. Már most érzem... :S

2012. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!