Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyenek az anyosomék?...

Miért ilyenek az anyosomék? Hétvégén lessz a 7 honapos fiam keresztelője és már jo előre megmondtuk hogy nem lessz ebéd, meg semmi mindenki megy haza, de ők azota is at hajtogatják menjünk hozzájuk ebédre!

Figyelt kérdés
Étteremre azért sem szeretem volnamenni mert nincs pénzünk,nálunk nincs hely 1,5szobás panelban lakunk,ők meg 40 km-re laknak tölünk(a keresztelő ott lessz ahol mi lakunk),meg már a fiam is akkor szokott aludni amikor a keresztelő lessz negyed 1-kor (a pap csak akkor ér rá)igy már előre sajnálom szegény fiamat mert nagyon nyügös álmos lessz és nehezen fogja viselni ezt az egészet,és alig várja majd hogy alhasson igy én szeretem volna ha hazajövünk és tud pihenni,de ezt ők nem értikcsak az megy miért nem megyünk le hozzájuk enni,vagy most azal hivtak hogy ha aludt a gyerek menjünk le hozzájuk enni(az kb. este 6 lenne mire odaérnénk mert 2-3 orát szokott aludni a fiam)igy nem akarok menni (meg este fél 8 kor fürdenie is kéne) de akkor az én szüleim addig mit csináljanak erre az volt a válasz hogy csak minket(2tőnket a férjemel és a picit hivták)ja hát igy meg még ha lenne kedvem sem mennék.De most nekem van lelkiismeretfurdalásom hogy ilyen vagyok ,eddig sem szeretem őket de egyre jobban elérik hogy utáljam öket.Mit tegyek?
2009. ápr. 27. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Beszeljetek meg egy masik idopontot.
2009. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem lenne lelkiismeretfurdalásom. A férjednek mi a véleménye? Ha ő nem balhézik azért, hogy nem akarsz/tudsz menni akkor sz@rd le.

Sajnos nálunk a férjem haragudni szokott érte és jól össsze is veszünk néha de nálunk is sok az ilyen helyzet.

2009. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

én 11 hónapig tűrtem, plusz a terhességem 9 hónapja. tudod mi lett a vége????

annyira kivagyok az elmebeteg, degenerált, analfabéta, bunkó, akaratos, köcsög anyósomtól idegileg, h naponta kapok sírógörcsöt 1 hete.

ő szintén nem érti a nem szó jelentését, aminek az lett a vége, h a kapcsolatom a párommal tönkrement, az idegeimről nem beszélek...

a baba látja kárát ennek nálunk, mert hát semmi segítségem, és kész vagyok mostanra. én rövidre zártam a dolgot, eltiltottam a fiamtól. nem tetszik neki, de hatalmas ívben sza.om le.

2009. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz ügy, de megoldható. Ha ugy érzed, hogy a keresztelő utáni utazgatás és hercehurca már nem hiányzik a kicsinek sem, légy határozott és kedvesen de egyenesen közöld még időben hogy nem mentek, mert a pici nagyon fáradt lesz és elcsúszik az etetési és fürdetési idő, aMivel nem akRod őt megzavarni. Igérd meg hogy a kövrtkező vasárnap viszont szivesen átmentek ebédre. Ha határozott vagy , de kedves, ugysem tudnak mit csinálni, és ezen még megsértődni sem lehet.
2009. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eleinte ő islázadt de elmagyaráztam neki hogy miért nem jo ésmostmár ő is belátjahogy igazam van,de nem csak most ugy amugy is ez van mi kimentünk szülinapot közönteni husvét elött 2 hétel de elvárták volna hogy husvétkor is mi menjünk,holott van kocsijuk de mivel mi z én szüleimhez mentünk másik nap meg örültünk hogy kicsit 3masban voltunk igy nem mentünk de mondtam hogy következőhétvégén jöjjenek de nem jöttek hát ez van.
2009. ápr. 27. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
szerintem menjetek. majd alszik a baba az autóban, vagy náluk, ha odaértek. tudod, hogy tartja a mondás?: a családját nem választja az ember, csak a barátait.
2009. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy kicsit te is ráteszel azért egy lapáttal...semmi baja bem lesz a gyereknek ha nem az ágyában alszik,hanem a kocsiban.sőt attól sem lesz komoly baja,ha estleg később fürdik vagy a jó isten mentsen meg netán aznap kimarad a fürdés.keresztelőnél amúgy illik az ebéd v vacsora nem csak az ajándékot kell elvárni...
2014. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!