Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek apám miért akar...

Szerintetek apám miért akar mindig megalázni mások előtt?

Figyelt kérdés
Nem tudok rá sehogy hatni az a helyzet,nagyon idegesítő,volt már hogy elküldtem a pi,csába az sem használ neki.Legszívesebben jól pofán verném.Egyszerűen nem lehet rá hetni,ilyen buta emberrel még nem találkoztam.
2012. márc. 29. 18:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy így akar tekintélyt szerezni más munkatársak között, mutatja, hogy milyen szigorú apa ő, vagy ilyesmi. De az is lehet, hogy egyszeerűen csak egy szülői minta. Lehet, hogy vele is így bánt az apja, és most azt utánozza.

Egyszer kérdezd meg: Apa, a te apád mondta neked munka közben, hogy.....itt idézzél valamit, ami bántó volt neked... És mondjuk, azt válaszolja: Hajaj, de hányszor! Akkor folytasd így: És jó volt az neked, apa? .... Jaj, nagyon rossz volt. ... Apa, akkor mért mondod nekem most ugyanazt? Azt akarod, hogy nekem is rossz legyen?


Próbáld meg! Hátha bejön. Talán kialakul egy beszélgetés, és belátja. Viszont ha belátja, még akkor is sok idő kell majd, amíg teljesen leszokik róla. Mert tudod ezek a mondások még a csontokba is beleíródnak.

2012. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!