Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Egy kis segítség...

Hölgyek! Egy kis segítség kellene! Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi és egy nő.Szeretik egymást és vonzódnak egymáshoz,bizonyos okok miatt a nő szakít a férfival.A nő sértve érzi magát.A férfi nem csalta meg,a szakítás oka nem az volt.A férfi vissza szeretné kapni őt,talán a nő is,de ő most játsza a büszke elérhetetlen nőt.A férfi szereti,a nő is,csak az egójával elnyomja az érelmeit.A kérdésem az lenne hogy én keresem és hóditsam vissza,vagy pedig várjam meg azt hogy én kezdjek el neki hiányozni és ő akarjon vissza jönni?Szóval hogy én is játszam a büszkét és azt hogy meg vagyok nélüle és talán ráeszmél ő hogy mit veszíthet,vagy pedig küzdjek érte?köszi
2012. márc. 30. 14:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Melyik lenne vonzóbb számotokra?
2012. márc. 30. 14:02
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Udvarolj, de finoman.

Néha egy szál virág, néha egy kedves üzenet. NÉHA!

A túlzásba esel, az már zaklatás.

Aztán szüntesd be egy időre.

2012. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csalódott benned, a bájaid nem győzik meg a megbízhatóságodról, sem egy hatalmi játszma.
2012. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Küldj neki egy szép békülős online képeslapot pár sorral, ennyi bőven elég, és hogy találkozni szeretnél vele, beszélni.

Ettől jobban nem érdemes strapálni magad.

2012. márc. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 14:04


Félre értesz.Nem akarok bájologni,ő játszmázik.Ő játszik hatalmi harcokat,de nem tudom miért.Lehet hogy pont ő akar engem így vissza szerezni...

2012. márc. 30. 14:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tudod azokat a "bizonyos" okokat akkor el tudod dönteni hogy érdemes-e törni magad vagy nem? Nem mindegy miért szakított veled. Hiába szeret ,ha valami olyan ok miatt hagyott el amin nem tud túllépni. Legjobb lenne kicsit időt hagyni neki,majd meg próbálni közösen leülni és megbeszélni mi is a baj.Ha szeretitek egymást annyira akkor szerintem minden megoldható. Ha mégis áthidalhatatlan akkor ... :( sajnos marad a külön út számotokra.
2012. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
megoldható dolgo miatt szakítottunk,mert rézemről megoldódott a dolog,nem volt munkám és ez rányomta a kapcsolatra a bélyeget.most pedig van munkám,és nem is akrámilyen...persze voltak még kisebb apróbb hibák részemről,de én azon már sokat töpprengtem.
2012. márc. 30. 14:09
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ez az "én sem engedek büszkeségből, de ő sem" ez sokáig nem tud menni. Előbb-utóbb valakinek engedni kell, egyenrangúan nem fog eldőlni a játszma. Tudom, ilyenkor az ember attól tart, hogy amelyik előbb könyörög, abból lesz a papucs. Nem kell ennek feltétlenül így alakulnia, nem kell hason csúszni, mászni, de adhatsz neki bátorítást, mert lehet, hogy ő is ugyanígy kínlódik, de fél a pofára eséstől. Nem tudom hogyan, mert ez nagyon szituáció függő, de már az agyamra megy ,hogy sok kapcsolat azért nem végződik happyenddel, mert az a fránya büszkeség sosem engedi. Legyetek már kicsit romantikusabbak és tegyetek valamit magatokért.

Igen, persze. Talán ráeszmél, talán nem. Vagy ő is ezt gondolja, hogy majd biztos rájössz. Szavak és tettek nélkül csak emésztitek magatokat.

2012. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
ősszinten egyik sem.ha mar a no elhagyott és sajnos a kérdésedből nem derül ki hogy miért akkor hagynám ezt a kapcsolatot ez elvan veszve ha valaki valakit szeret azt nem dobjak ki semmilyen okból sem ha csak nem olyat tesz a másik fel,talán meg is olyat tettel ami súlya volt a kapcsolatban csak te nem úgy latod...
2012. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én nem foglalkoznék ilyen nővel, ha szeret akkor ne játssza az eszét mint valami hülye gyerek


Ha ennyire büszke akkor maradjon egyedül


http://www.youtube.com/watch?v=JCE7hotgjNc

2012. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!