Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában a férfiak mit...

Mostanában a férfiak mit keresnek egy nőben? Bejárónőt, eltartót? Vagy olyan is akad, aki valóban egyenjogú társat szeretne?

Figyelt kérdés

Ismeretségi körömben is sok a válás...A szokásos felállás az volt mindegyik kapcsolatnál, hogy a férfi költözött a lányos házhoz, ott a feneke alá tettek mindent és miután az uraság jó dolgában megveszett, szépen odébb állt de úgy, hogy előtte még felsorolta az igényeit, mert nem szeretett volna üres kézzel távozni onnan, ahol ingyen és bérmentve befogadták.

ezen az oldalon is gyakran felbukkan olyan kérdés, amiben az áll, hogy a "férfi",még ha jobban is áll anyagilag a párjánál, akkor is önző módon a nőtől várja el az anyagi függetlenséget, vagy más egyéb módon mutatja ki anyagiasságát.Nos én nem vetem el a hagyományos értékeket.Szerintem úgy helyes, ha a férfi támogatja inkább anyagilag a nőt és nem pedig fordítva.Hol van az olyan férfiban az önbecsülés, büszkeség, aki a párjával akarja eltartatni magát?Hasznot húzni belőle?

Régen is voltak ilyen tetű pasik, vagy csak az utóbbi években tűnt fel ez a típus?


2012. márc. 14. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Régen is volt ilyen. Hozományvadásznak hívták/hívják. A válásban általában mindkét fél benne van. Tulajdonképpen mi a kérdés?
2012. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

> Régen is voltak ilyen tetű pasik, vagy csak az utóbbi

> években tűnt fel ez a típus?

Régebben a nők voltak ilyenek. (Még most is vannak.)

2012. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Inkább a nőkre igaz amit leírtál.
2012. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyát.

Valakit, aki kiszolgálja őket, mint az anyjuk.

Mutogatni való legyen, de ne legyen túl okos. Agyilag a VV-s szint lenne némelyiknek a legmegfelelőbb.

Ha valaki kulturált módon, normális hangnemben közli az ilyennel a nem tetszését, akkor jön a hiszti nevű hárítás a részükről. (a hiszti mindenkinek mást jelent!)



"...A szokásos felállás az volt mindegyik kapcsolatnál, hogy a férfi költözött a lányos házhoz, ott a feneke alá tettek mindent és miután az uraság jó dolgában megveszett, szépen odébb állt de úgy, hogy előtte még felsorolta az igényeit, mert nem szeretett volna üres kézzel távozni onnan, ahol ingyen és bérmentve befogadták. ..."

Láttam néhány ilyet, igaz, azoknak az embereknek egyike sem volt házas. És nekem is volt ilyen párom.

Menekülni kell az ilyen ff-tól. (és nőtől is, mert mindkét nemben bőven előfordul!)

Mindig is voltak és lesznek is ilyen emberek.

2012. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztalom, hogy mamuci-utánzatot keresnek.

Anyuka, aki rendbe rakja őket, takarít, főz, mos rájuk. És akit este meg lehet dugni.


Biztos van kivétel is, de nekem eddig csak ilyet sikerült kifognom...

2012. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Háááát szerintem mindenki önző, nemtől függetlenül, csak Te épp az egyik oldallal találkoztál többet, mert gondolom az ismertségi köröd normális emberekből áll, zömmel feltételezem nő, és nyilván így nagyobb volt az esélye, hogy több hülye férfit látsz mint nőt. Már ha érted mire gondolok. Vagy egyszerűen csak véletlen.


Egyébként nőben is van hasonló, itt az oldalon is rengeteg olyan kérdés van, hogy apukának nincs állása, de anyukák emeltetni akarják a gyerektartást, meg behajtatni, holott nincs miből, azért nem fizet. De nem számít dögöljön éhen, vagy tartsa el az új asszony, szerintük. És itt körbeért a probléma.


De egyébként szerintem is hülye egy világot élünk. Nincs magyarázatom. Biztos régen is voltak hülye emberek, csak akkor nem éltünk. És akkor még GYK sem volt ami dokumentálhatta volna.

2012. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Én egy nőben , aki a feleségem lett volna egy nőt szerettem volna látni. Nem cselédet, nem eltartottat, de.

A voltom mellettem lett nő, aki családot alapít ott van mit tenni mindkét fél számára.Nme lehet azt megtenni, hogy ez a te dolgod ez az enyém. Mosogatni mindenki tud, főzni, olykor a férj is, fát vágni a férj, takarítani is mindenki tud. Szóvalanyuci ne menjen már fát vágni , míg apuci a meccset nézi.Vagy anyuci ne csak a gép előtt üljön, ha főzni kellene. Vannak papucs férfiak, akik főznek , mosnak, takarítanak. Na de , ez után jön, hogy akutya is a legjobb dolgában bolondul meg. Milyen az a férficske aki meg csinál minden házi munkát, majd este helyt áll.

Amugy a nők mire mennek ki. Nem a pénzre. A gyermekből pénzt csinálni? Mindig az a kérdés, hogy egy nő bosszúból ,vagy zsarolásból akar pénzt csinálni. Ha bosszúból, akkor valószínű apuci meg is érdemli. Ha zsarolásból , akkor anyucinál nincs rendbe valami.

2012. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ezért sem jönnék össze olyan férfivel,aki nálam szerényebb körülmények közül jönne....A pénzből mindig probléma lesz.A legjobb kapcsolatot is a pénz nagyon könnyen tönkreteheti....


Szóval az én mottóm:

hasonlóság anyagi és egyéb téren(gondolkodásmód,érdeklődési kör,jövőkép,célok)

2012. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8/8 Ez nem mindig így van.Amikor nekem nem volt 1fillérem se és éppen kapcsolatban voltam,engem így fogadott el az illető.Ezért úgy gondolom,hogy most én ugyanígy cselekszem azzal,akinek kevesebb van,mert nem biztos,hogy tehet róla.Persze nem tartanék el 1pasit sem,de ha látom az igyekezetet,és próbál sok mindent megtenni,nem érdekel az anyagi különbség.A párkapcsolat jó esetben nem arról szól kinek mije van.Lassan már annak örül az ember,ha talál valakit,akivel egy hullámhosszon van,és kölcsönösen szeretik egymást,hazugságok nélkül.
2012. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

A pasik mindig is élősködtek a nőkön.

Olyan nőt keresnek, amelyik buta, papucs, nincs jelleme, de van pénze és persze főz rá, mos rá,csicskázik, és még az ágyban is helyt kell állnia. Nem csodálom, mennyi kiégett, nyomorult, csalódott nő van, mert ezek a faszik élősködnek rajtuk, kiszipolyozzák. Persze ha a nőnek elege van és válni akar, akkor tartásdíjat fizetni már büdös nekik.

A magyar pasik nagyon pénzéhesek, és mindenáron magukat a saját vagyonukban mérik. Akkor tartja magát a pasi hímnek, ha sok pénze van és sok nőt át tud vele verni.

Biztos jó buli lehet....

2012. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!