Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vessek véget egy olyan...

Hogyan vessek véget egy olyan kapcsolatnak, amikor a másik fél már nem szerelmes belém, de ő szeretne továbbra is a barátom maradni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy őszinte beszélgetéssel. Úgy tisztességes és egyértelmű.
2011. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mármint "olyan" barátod lenni, vagy csak a baráti körödben akar maradni? attól, hogy jártatok és szakítottatok, még nyugodtan maradhat barát, egyébként meg ha nem szerelmes beléd miért, akkor meg miért akar még járni veled? ezt nem mondta?
2011. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A baráti körömbe szeretne tartozni, csakhogy én még mindig szerelmes vagyok belé és nem vagyok az a típus, aki így barátságban tud maradni az exével. Számomra az szenvedés lenne.
2011. ápr. 9. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!