Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem foglalkozik velem...

Miért nem foglalkozik velem az anyukám? Nőgyógyászati gondjaim vannak és minden nap mondom neki hogy menjünk el és meg is igéri de sosem megyünk el. Ha egyedül elmennék cirkuszolna. De nemcsak ebben hanem egy csomó minden mással ugyanez van.15/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 18:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ja, és apukád előtt nem kell szégyellned a dolgot, tudom, ez fura, de hát végül is az ő lánya vagy, és ne aggódj, tisztában van vele, hogy kamasz lánya van, aki menstruál, és azt is nyugodtan tudhatja, ha ezzel van egy kis gond, hiszen ő az apukád...
2012. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva történet. Sajnálom. Én mondjuk ennyi idős koromban egyedül mentem el nődokihoz. Mondd meg neki, hogy mész egyedül, ha nem megy veled.
2013. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül. Legyél határozott az orvossal, mondd el, hogy nem egy felcsinált lány vagy, csak aggódsz, mert nem akarod, hogy később komoly gondjaid legyenek. Az anyád vállalja a felelősséget, hogy ne legyen később gyereked? Ha már tényleg sokszor kérted, de nem hajlandó, akkor magadnak kell. Nehéz, de inkább ez, mint valami baj. Esetleg egy másik nőismerős, akiben megbízol. Első körben menj a háziorvoshoz. Vannak amúgy gyermek-nőgyógyászok, tud neked ajánlani egyet a háziorvos, az tuti.
2013. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem látod, hogy több, mint egy éves kérdés? Azóta csak megoldódott már a dolog...
2013. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy alakult későbbiekben a lány sorsa.
2014. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!