Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem várjátok, hogy külön...

Nem várjátok, hogy külön éljetek? Hogy azt tegyétek amit akartok?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, szeretem a mostani életemet, jó suliba járok, jó barátaim vannak, szüleim ugyan elváltak de boldog vagyok így. Úgy tervezzük hogy 5-en barátnők fogunk együtt élni albérletben, de egy évig csak egyedül leszek mert kimennek külföldre. Én már annyira várom, megehetek vacsorára egy doboz fagyit nem szólnak bele, reggel a kávé mellett cigizhetek a szobába senkit nem zavar. Este fürdésnél felbonthatok egy üveg pezsgőt vagy bort és tudom ezek apróságok, de én már úgy várom :D Ti nem akartok elszakadni?

Amatőr színészként dolgozom, a színművészeti nem biztos hogy összejön elsőre, de majd próbálkozom többször , azért kevés kis pénzt kapok, meg keresek munkát míg stúdiózok. :D

Milyenek voltak az első napjaitok mikor elköltöztetek otthonról? :D

18/ L


2012. márc. 30. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 2 évig laktam külön egy barátnőmmel fixen plusz hol még 1-2 emberkével. Nagyon jó és más érzés volt amikor tényleg azt és akkor csinálsz amit akarsz. Persze ott volt a másik fele is a házimunka ami ugyanúgy megvárt. De jó élmények voltak nem cserélném el semmiért. 28/n
2012. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én már alig várom - mostani életem "pöppet" pokol -, épp ezek miatt, amit te is írsz. Esélyes, h betegre fogom magam zabálni, pl. Meg énekelhetek, ilyesmik.
2012. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

értem :) házimunkát itthon ugyanúgy végzek, azzal nincs bajom :D

jólesz;D

Köszi a válaszokat:D

2012. márc. 30. 20:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy terveztem hogy ha dolgozni kezdek akkor össze költözök néhány barátnőmmel albérletbe, mert egyikünknek sem volt jó otthon, de beintettek és ők nem akartak mégse költözni. Majd 22 évesen összeköltöztem a barátommal és sokkal de sokkal felszabadultabb vagyok.

Nem volt vészes otthon lakni, csak az zavart, hogy mindig kérdezgették, hogy hova megyek, minek megyek, miért találkozok ezzel meg azzal, mindig hazudnom kellett ha fiúval találkoztam.


És igen mióta külön élek van, hogy felbontunk a párommal egy üveg pezsgőt megiszunk egy pohár bort.

2012. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én olyan 18 évesen költöztem külön, nem teljesen ugyan, mert napközben ott volt anyám, meg ő fizetette a lakást, de a szabadság-érzés azért megvolt, bár anyám előtte sem volt azért olyan aki ilyen apróságokba beleszól, hogy mit egyek vacsorára... Az estéimet, hétvégéimet tök egyedül töltöttem, azt csináltam amit akartam, tényleg nagyon jó. A legjobban nekem mondjuk az tetszett, hogy akármeddig fent lehettem, régi lakásunkban sajnos ha égettem éjjel a lámpát az bevilágított hozzájuk is, meg ha ment a gép az meg nagyon hangos volt, na meg én is hangos voltam. Egyedül meg simán azt csinálok egész éjjel amit akarok, nem kell ninja módba váltani ha akarok valamit lopni a konyhából, ha ki akarok nyitni egy zacskó akármit, stb. :) Egyedül lakni jó, én sosem értettem miért költöznek emberek össze, alkalmazkodni valaki máshoz az egyik legidegesítőbb dolog, és nem tehetek róla de mindenkit menthetetlenül megutálok általában aki akadályozza a szabadságomat. Mégha csak ilyen apróságokról is van szó. 20N
2012. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

Én is szeretek egyedül lenni, de szeretem megosztani valakivel/kikkelaz életem :D

2012. márc. 30. 20:33
 7/15 anonim ***** válasza:

én 22 évesen költöztem össze párommal, de mikor apuval laktam se voltak olyan gondjaim h nem csinálhatom azt amit akarok, szóval nincs túl nagy változás. én inkább egyedül szerettem volna lakni, szingli csajként, no kötöttség. de nem így alakult, persze nem bánom :))

az első napok furák voltak, sőt még most is az. 2 éve lakok külön, és nem is messze aputól, de néha nagyon hiányzik h vasárnap reggel a szokásos rántottával ébresszen :( meg ilyen apróságok :)

2012. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
még annyit h sosem költöznék össze 5 emberrel, nem vagyok túl alkalmazkodó típus, elég nekem a párom :))
2012. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Majd várd ki a végét, hogy 5 emberrel együtt kell élned, biztosan lesznek viták.
2012. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is vágyok már egy külön életre. Akár barátokkal, akár baráttal...2 éve bébiszitterkedtem, és "otthon" voltam mindig a gyerekkel, takarítottam, csináltam a kaját, mentünk vásárolni, játszótérre...elég fura volt, akkor még 17 voltam de nagyon élveztem igaz csak pár hónap volt. Ha gyerek nélkül is de jó lenne felkelni reggel, elmenni vásárolni, főzni valamit, kicsit érezni hogy felnőtt vagyok. Mert itthon hiába kérdezem hogy menjek e anyu helyett vásárolni ő lelkesen menne úgyhogy ráhagyom..csak akkor megyek boltba ha épp apám akar valamit a boltból, mert ő mindig rám hagyja : D Főzni se szoktam csak ha mindenki dolgozik és csak én vagyok itthon ami sajnos nem túl gyakran van. Takarítani meg takarítok így is.

Fura, mert amúgy nem akarok felnőni, de mégis vágyok egy saját életre. Most se szól bele senki hogy mikor mit csináljak vagy mit szabad, de azért mégis más egyedül mint a családdal. Csak sajnos nincs rendes munkahelyem, sőt nem is találok, úgyhogy ezt még pihentetnem kell egy jó időre..

2012. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!