Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem várjátok, hogy külön...

Nem várjátok, hogy külön éljetek? Hogy azt tegyétek amit akartok?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, szeretem a mostani életemet, jó suliba járok, jó barátaim vannak, szüleim ugyan elváltak de boldog vagyok így. Úgy tervezzük hogy 5-en barátnők fogunk együtt élni albérletben, de egy évig csak egyedül leszek mert kimennek külföldre. Én már annyira várom, megehetek vacsorára egy doboz fagyit nem szólnak bele, reggel a kávé mellett cigizhetek a szobába senkit nem zavar. Este fürdésnél felbonthatok egy üveg pezsgőt vagy bort és tudom ezek apróságok, de én már úgy várom :D Ti nem akartok elszakadni?

Amatőr színészként dolgozom, a színművészeti nem biztos hogy összejön elsőre, de majd próbálkozom többször , azért kevés kis pénzt kapok, meg keresek munkát míg stúdiózok. :D

Milyenek voltak az első napjaitok mikor elköltöztetek otthonról? :D

18/ L


2012. márc. 30. 19:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyszer már 3 hétig össze voltunk zárva, persze voltak kisebb nagyobb összekapások, de így a jó :)
2012. márc. 30. 21:51
 12/15 A kérdező kommentje:
Megértelek utolsó, hogy vágysz a saját életre:)
2012. márc. 30. 21:51
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen költöztem csak el. Addig jól elvoltam, közel volt az egyetem(Pesti vagyok), nem sok értelme volt elköltözni. Aztán a barátomhoz költöztem 22 évesen.

Igaz, én cigizhettem a reggeli kávéhoz, meg borozhattam fürdés közben, de voltak dolgok, amiket csak azután csinálhattam meg. Pl a bolond kutyám csinálta a cirkuszt ha estére elmentem valahova és bezártam a szobámba. Itt már nincs ilyen gond, tudja, hogy elmentünk, nincs kinek cirkuszolni, alszik csendben. Bármeddig fentmaradhatok, nem szól senki, hogy idegesíti a szobámból kiszűrődő fény, és ha nem akarok nem eszek(anyu midnig főzött és muszáj volt enni)

Jó lesz, hidd el:)

2012. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

engem érettségi után ért az a kellemes meglepi, h anyám elköltözik a pasijához, enyém a kecó :)

előtte is sokat voltam egyedül otthon, lévén, h anyum sokat melózott, és gyakran a barátjánál aludt.


nekem akkor jött el a jó világ, mikor elköltözhettem a világvégéről, mert kaptam egy viszonylag belvárosi lakást. na, az volt az igazi. bárhova bármikor szívesen mentem, mert tudtam h könnyen odajutok, és az éjszakai buszozás sem lesz 3/4 óra :)

2012. márc. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

hű ezek jól hangzanak :) Köszi a válaszokat :)

Én is sokat vagyok egyedül itthon és szeretek is néha kicsit egyedüllenni :DD

2012. márc. 31. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!