Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek őrültség? Nem...

Szerintetek őrültség? Nem tudom hogyan érezzem magam.

Figyelt kérdés

Ne bántsatok kérlek,így is elég nehéz a dolog. Véleményeket szeretnék hallani, idegenekét is,ezért jöttem ide.

Kérem csak olyan válaszoljon aki tanácsot adna,nem szidna.

köszönöm előre is:)


Barátommal több,mint egy éve együtt vagyunk. Nyáron megcsalt. Megtudtam,megbeszéltük,tudom,hogy megbánta,egész más irányt vett a kapcsolatunk azóta,sokkal komolyabb lett..csak kár,hogy ilyen áron. Nem k*rt félre,csók volt.

Csak aztán egy részeg ismerősünktől megtudtam,hogy a kapcsolatunk elején,amikor még nem töltöttünk túl sok időt együtt kavart egy csajjal egy buliban,de miattam nem találkozott vele.

Marhára kellene örülnöm ennek? Hát nyilván nem megy,mégsem tudok emiatt annyira haragudni rá.

Egy kicsit több,mint egy hónapja költöztünk össze,így kapott még egy esélyt. Ha nem laknánk együtt simán elsétáltam volna,de közrejátszott,hogy nem volt hova...:S

Így adtam mégegy esélyt neki.


A történet nagyjából ennyi. Nem tudom mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel,hiszen sosem kerültem még ilyenbe.

Apám végig csalta anyámat,de ennek ellenére még évekig együttmaradtak,aztán elment egy másik nőhöz.

De sajnos ez alapján nem tudok ítélni,hiszen más helyzet.

Valaki? :(


2012. márc. 31. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem bántásból kérdezem, de most mi a problémád? Nagyon nem értem. Az a baj, hogy azzal a csajjal kavart a kapcs. elején?
2012. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt érzem magamban problémának,hogy még mindig vele vagyok...a büszkeségem nem engedné,de a szívem...
2012. márc. 31. 20:02
 3/14 anonim ***** válasza:

Most az se jó, hogy kiderült, miattad nem kavart az elején egy másik lánnyal? Ha csak csók volt, az még megbocsátható, nyilván a körülmények függvényében.

Velem ilyen nem volt, de a barátom mesélte, hogy az előző barátnőjével, amikor már nagyon rosszul mentek a dolgok, akkor egy szilveszteri buliban, amikor már jócskán borgőzös volt a hangulat, csókolózott egy másik lánnyal. És nem ezért, de utána nem sokára szakítottak, de ő nagyon rosszul érezte magát a csók miatt, megbánta és megfogadta, hogy soha többet... Szóval elhiszem, hogy meg lehet bánni. Biztos érzékenyebben érint a dolog a szüleid miatt, de Ti nem Ők vagytok, ezt ne felejtsd el!

2012. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a gond??

Tudsz egy megcsalásról.Őszinte volt,elmondta,te adtál egy esélyt.Azóta minden oké???Adott okot azóta hogy kételkedj a hűségében??

Azt hogy egy részeg kikotyogta hogy még a kezdet kezdetén kavart egy csajjal a párod,az miért fontos?? A múlton nem szabad rágódni.Amikor esélyt adtál,akkor tiszta lappal indultatok neki újra.. Na onnan nézd,hogy ártott vagy sem neked..Ne érdekeljen,hogy előtte kivel,hogyan..Régen rossz ha az ember múltját nem fogadják el.

2012. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És a legfontosabb: szereted? Mert erről nem írtál, csak a büszkeségedről. De tudod arról mit mondanak? Hogy nem tartja melegen az ágyad és nem ölel át.
2012. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nagyon szeretjük egymást! minden túlzás nélkül a baráti társaság által irigyelt álompár vagyunk,és belülről is így van,ez biztos.

éppen ezért rossz ezen rágódni:(

2012. márc. 31. 20:08
 7/14 anonim ***** válasza:

jaj, drága... :( tudom, milyen ragaszkodni valakihez, akit nagyon szeretsz. de nem hallgathatsz az érzelmeidre... már kétszer megcsalt, és bár a második nem szex alapú volt, azért mégiscsak...

az a helyzet, hogy nem tudjuk, hogy az első valóban igaz-e. és ha megkérdeznéd a párodat, nem tudhatod, hogy igazat mondana-e... nehéz helyzet.


a helyedben adnék neki egy utolsó esélyt, mert látszik, hogy ezt a csókot megbánta (hogy megtudtad). figyelj rá oda, ne bízz benne, amíg nem bizonyít. aztán majd meglátod.

megjegyezném viszont, hogy ha annyira szeretne, még ez a csók se csattant volna el...

szorítok neked, mindenesetre, hogy rendeződjenek a dolgaid!!

2012. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, és mindketten (bár ez esetben főleg neki kellene) hajlandóak vagytok tenni a kapcsolatért, akkor szerintem megérdemel még egy esélyt. Én a szívemre hallgatnék, és megpróbálnék megbocsátani, talán sikerül.
2012. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy kétszer megcsalta? Azt írta, kavart egy buliban egy másik lánnyal. Ez nem jelent feltétlen szexet, ha akkor nem is jártak, csak találkozgattak még, akkor meg pláne nem megcsalás. És most dobja ki egy év után? Akkor kell az ilyet elintézni, amikor történik!
2012. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En úgy érzem, hogy félsz a kapcsolattól, mert láttad, hogy az anyuddal mi történt. Ennyi miatt nem kell aggódnod a kapcsolatodban.
2012. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!